به وبسایت موسسه زبان آموزان پیشرو خوش آمدید
تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در تهران

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان اسپانیایی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان اسپانیایی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان اسپانیایی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

مترجمی زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی از زبان هایی است که نیاز به مترجمان آن همیشه احساس می شود. بسیاری از شرکت ها  در کشور های اسپانیایی زبان هستند که روابط خوبی هم با کشورمان دارند. نمایشگاه های بین المللی زیادی نیز در کشور های اسپانیایی زبان برپا می شود که شرکت ها نیاز پیدا می کنند در آن ها شرکت کنند. مترجمی زبان اسپانیایی برای چنین مواردی نیز نیاز می شود. از همین رو ما در موسسه زبان آموزان پیشرو دوره ی تخصصی مترجمی زبان اسپانیایی را برگزار می کنیم. اساتید این دوره ها که البته بصورت خصوصی برگزار می شود از برترین اساتید در رشته ی مترجمی زبان اسپانیایی هستند. اساتید فعال در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی برای مترجمی  متخصصین این رشته هستند و با فوت و فن این کار آشنایی کامل دارند. شما با شرکت در این دوره ی خصوصی با انواع ترجمه مانند ترجمه ی هم زمان، ترجمه ی متون ادبی و بسیاری از سبک های کاربردی بیشتر آشنا می شوید.

آموزش خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

استفاده از برترین روش ها و کتاب ها در تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

بدلیل اینکه بیشتر زبان آموزان می خواهند “مهارت مکالمه” اولویت اول در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی باشند ما نیز سعی داریم این مهارت را در آن ها تقویت کنیم. به همین دلیل ما در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی از کتاب های معتبری استفاده می کنیم که مکالمه محور هستند، البته سایر مهارت ها مانند گرامر و واژگان نیز تقویت می شود.

مدرسین فعال در موسسه زبان آموزان پیشرو با روش های برتر و بروز تدریس زبان آشنا هستند. استفاده از این روش ها باعث می شود زبان آموز در جلسات به صورت فعال شرکت داشته باشد و زبان را به بهترین نحو یاد بگیرد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی برای مترجمی

کلاس خصوصی برای مدیران شرکت ها، تجار و مسافرین

شاید هم بهتر باشد که خود مسئولین و مدیران شرکت ها بتوانند به زبان اسپانیایی صحبت کنند. برای این کار هر شخص ممکن است بسته به زمینه ای که در آن فعالیت می کند محدوده ی خاصی از لغات زبان اسپانیایی را بلد باشد، برای همین بهترین گزینه کلاس خصوصی زبان اسپانیایی است. در کلاس های خصوصی مواد آموزشی تماما بر اساس نیاز زبان آموز تنظیم می شود و شما می توانید بسیار راحت تر به هدف خود از یادگیری زبان اسپانیایی برسید.

مسافرینی که قصد سفر به اسپانیا و یا کشور های اسپانیایی زبان دارند، چه برای تفریح و چه برای شرکت در همایش ها و یا نمایشگاه های بین المللی می توانند از کلاس خصوصی زبان اسپانیایی استفاده کنند. به جای اینکه هزینه ی زیادی را صرف مترجم در سفر های خود کنید خودتان این زبان را یاد بگیرید و نیاز های خود را برطرف کنید. یادگیری یک زبان می تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی با مکالمه تضمینی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان اسپانیایی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان اسپانیایی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان اسپانیایی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی - suena آموزش خصوصی زبان اسپانیایی - suena تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی - suena تدریس خصوصی زبان اسپانیایی - suena

در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی این موسسه علاوه بر رفرنسی که استاد ارائه میدهد در کنار آن از سری کتابهای Suena که براساس جدیدترین متد آموزشی زبان اسپانیایی تالیف شده نیز استفاده میگردد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *