تدریس خصوصی زبان روسی
این صفحه رو به اشتراک بگذارید:

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان روسی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان روسی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان روسی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
 • دوره آمادگی آزمون Podfak برای دانشگاههای روسی
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان روسی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی

هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان روسی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان روسی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان روسی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان روسی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان روسی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان روسی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان روسی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

تدریس خصوصی زبان روسی توسط اساتید مجرب و روس زبان

آموزش خصوصی مکالمه زبان روسی

حروف الفبای زبان روسی چگونه است؟

یکی از انواع حروف الفبای زبان سیریلیک است که در دهه ی صدم پدید آمد. یادگیری حروف الفبای زبان روسی در مقایسه با زبان های آسیای شرقی و زبان های اروپایی مثل فرانسوی خیلی راحتر است.

مکالمه زبان روسی چگونه آموزش داده می شود؟

روش ها و متد های گوناگونی برای آموزش زبان روسی وجود دارد. معلمان تدریس خصوصی زبان روسی در ابتدا نیاز سنجی می کنند و شاید در تدریس این زبان  از چندین روش و متد مختلف استفاده کند. اما چیزی که مسلم است، آموزش در موسسه زبان آموزان پیشرو بر خلاف آموزش مجازی، به صورت فیزیکی برگزار می شود.

مکان های آموزشی زبان روسی در موسسه پیشرو کدامند؟

در موسسه آموزش زبان حداقل در سه محیط آموزشی می توان همراه معلم خصوصی، روسی را یاد گرفت.

 • آموزش زبان روسی در محل آموزشگاه موسسه
 • آموزش زبان روسی در خانه زبان آموز
 • آموزش در محل کار زبان آموز

معلم خصوصی زبان روسی چه کسی است؟

معلمانی که در موسسه آموزش زبان پیشرو فعالیت می کنند یا دانش آموخته زبان روسی از دانشگاه های خارجی یا داخلی هستند و یا افرادی هستند که در روسیه زندگی کرده اند و کاملا به این زبان مسلط هستند. مدرسان ما پس از سپری کردن دوره های تی تی سی (روش های آموزش زبان) شروع به کار می کنند.

آیا امکان یادگیری زبان روسی برای بزرگسالان وجود دارد؟

امکان یادگیری برای بزرگسالان در هر مقطع سنی وجود دارد و این بحث را زبان شناسان و محققان به اثبات رسانده اند. بحث مربوط به (critical period hypothesis) بازه بحرانی یادگیری به تنهایی نتوانسته دلیلی برای رد نظریه امکان یادگیری زبان در بزرگ سالان باشد. از این رو معلمان خصوصی زبان روسی در موسسه پیشرو برای بزرگسالان هم خدمات آموزشی ارائه می دهد.

دوره های ویژه آموزش زبان روسی برای کارکنان شرکتی و دولتی وجود دارد؟

با توجه به روابط بسیار پررنگ جمهوری اسلامی ایران با دولت روسیه، دوره های زبان روسی همراه با مکالمه تضمینی بیش از پیش درخواست می شود. موسسه آموزش زبان پیشرو نیز همیشه سردمدار آموزش زبان بوده است و برای ارائه خدماتش به مراکز دولتی و شرکتی مدرسان زبان روسی را اعزام می کند.

زندگی در روسیه و استفاده چندین ساله از این زبان در کشور روسیه؛

افرادی نیتیو یک زبان گفته می شوند که روسی زبان مادری یا زبان آن ها هم محسوب می شود. برای مثال در موسسه آموزش زبان پیشرو افرادی هستند که دوران نوزادی تا جوانی را در روسیه زندگی کرده اند و تحصیلات خود را در مدارس روسی سپری کرده اند و حالا به دلایلی به ایران بازگشته اند.

کسی که زبان مادری  یا زبان دوم آن ها روسی باشد. زبان شناسان معتقداند این افراد در  تدریس خصوصی زبان روسی بسیار کارآمد تر از معلم هایی هستند که زبان روسی را در دانشگاه یاد گرفته اند. اما این گروه هم اگر روش تدریس و دوره های آموزش ندیده باشند. تدریس آن ها چندان اثرگذار نخواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید