IELTS

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

آموزش و تدریس خصوصی آیلتس برای ثبت نام آزمون آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان انگلیسی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس و تدریس خصوصی آیلتس بصورت تضمینی در منزل،محل کار و موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه آموزش خصوصی آیلتس می باشد.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه یا هزینه بصورت اقساط!

شمار علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی و متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس روز به روز در حال افزایش است و این درحالی است که بسیاری از افراد چون در مورد این آزمون آگاهی لازم را ندارند، نمی توانند برنامه ریزی مناسبی برای خود داشته باشند. این موضوع باعث می شود که پروسه یادگیری نیمه کاره رها شود و فرد زبان آموز نتواند به هدفی که داشت دست یابد؛ بنابراین علاوه بر اینکه داشتن علاقه، پشتکار و تصمیم جدی می تواند از عوامل موفقیت شما در آزمون IELTS باشد، به دست آوردن آگاهی نیز به همان اندازه موثر خواهد بود. بدین منظور می توانید در جلسه ی مشاوره و آشنایی با دوره های تدریس خصوصی آیلتس که توسط موسسه زبان آموزان پیشرو ارائه می شود، شرکت نمایید. از این طریق به صورت تلفنی یا حضوری با یکی از مدرسان دوره های IELTSصحبت خواهید کرد و اطلاعات لازم را کسب می نمایید. پس از آن به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که بر اساس شرایط خود، چه شیوه ی آموزشی برای شما مناسب تر است.

آموزش خصوصی آیلتس یا شرکت در دوره های IELTS آموزشگاه؟

بدون شک برای یادگیری زبان بهترین روش کلاس خصوصی یا تدریس خصوصی زبان می باشد ، وقتی صحبت از یک آزمون تخصصی می باشد لازم است که از کسانی که قبلا این مسیر را پیموده اند، کمک بگیرید و برنامه ای کاربردی و قوی برای مطالعه زبان انگلیسی تعیین کنید.

مزیت کلاس های خصوصی این است که شما اختیار بیشتری در انتخاب مدرس، محل و ساعات برگزاری کلاس و تعداد جلسات آن دارید، دوره ها و کلاس هایی که به صورت آموزش خصوصی زبان برای آزمون آیلتس برگزار می شوند، می توانند در مدت زمان کمتری آمادگی لازم را در فرد زبان آموز ایجاد نماید،پس بر اساس سنجش این شرایط می توان به راحتی به این انتخاب رسید که تدریس خصوصی آیلتس برای شما مناسب تر است. اما در هر صورت برای کسب موفقیت، لازم است که مطابق با یک برنامه ریزی مشخص یادگیری را شروع کنید و البته قبل از آن اطلاعات کافی راجع به روش و نحوه ی آزمون IELTSبه دست آورید.

هزینه تدریس خصوصی آیلتس

هزینه تدریس خصوصی آیلتس در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی (آیلتس) و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و ... بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی آیلتس و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست...

آزمون آیلتس چیست؟

ieltsمخف عبارت International English Language Testing System می باشد که در واقع یک سیستم مشخص برای ارزیابی میزان مهارت و تسلط افراد نسبت به زبان انگلیسی است و توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود و سالانه در سراسر جهان افرادی زیادی در این ازمون شرکت می کنند. یکی از دلایل این استقبال زیاد، معتبر بودن مدرک آن در دانشگاه ها، موسسات، ادارت موجود در کشورهای جهان می باشد. پس کسب نمره ای مناسب در آزمون آیلتس می تواند یک امتیاز خوب برای کسانی باشد که به دنبال یافتن کاری بهتر و یا مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای دیگر هستند. اگر شما از قبل نسبت به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید و کلمات زیادی بلد باشید، خیلی سریع تر پیشرفت خواهید کرد، البته این بدین معنی نیست که افرادی که به تازگی می خواهند یادگیری زبان را شروع کنند نمی توانند در ازمون ایلتس موفق شوند، بلکه همه چیز به میزان تلاش خود شما بستگی دارد و اینکه تا چه حد از گنجینه ی کلمات برخوردار هستید. تسلط داشتن به تعداد کلمات بیشتر و افزایش سطح واژگان می تواند یکی از کلیدی ترین مهارت ها برای شرکت در بیشتر آزمون های زبان در تمام دنیا باشد.

آزمون آیلتس در دو نوع آکادمیک و عمومی برگزار می شود، اگر قصد دارید که در آینده تحصیلات خود را در دانشگاه های خارجی انگلیسی زبان ادامه دهید، باید سعی کنید که در آزمون آکادمیک نمره ی قابل قبولی به دست آورید. General IELTS برای کسانی مناسب است که می خواهند به قصد مسافرت، کار و یا شرکت در دوره های تحصیلی غیر دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان، از مدرک این آزمون استفاده نمایند.آزمون آیلتسبه سنجش مهارت های اصلی زبان یعنیگفتار ( speaking)، شنیدار ( listening)، نوشتار ( writing) و خواندن ( reading)می پردازد و موفقیت در آن به این معناست که شما از این مهارت ها به حد قابل قبولی برخوردار هستید.

حداقل نمره در آزمون IELTS

بازه نمره، عددی بین 0 تا 9 می باشد که نمره 9 عالی، نمره 7 خوب، نمره 5 متوسط و نمره 4 به پایین ضعیف محسوب می گردد. این نمره بر اساس محاسبه ی نمرات کسب شده ی شما در بخش های مختلف گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خواندن به دست می آید، برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر، شرایط و قوانین هر دانشگاهی می تواند متفاوت باشد ولی درکل برخورداری از نمره 7 آزمون آیلتس کافی می باشد.هریک از مهارتهاى چهارگانهدر این آزمون بطور جداگانه از ۱ تا ۹ امتیاز دهى شده و در نهایت معدل از ۴ مهارت ذکر شده محاسبه و اعلام مى شود.

اعتبار مدرک آیلتس

از زمانی که شما این مدرک را اخذ نمایید، به مدت دو سال بعد مجددا باید در این ازمون شرکت کنید تا بتوانید مهارت های خود را بسنجید زیر امکان دارد که با گذر زمان دانش زبان انگلیسی شما هم تغییر کرده باشد.

بخشهای مختلف آزمون آیلتس و مدت زمان پاسخگویی به آن ها

این آزمون دارای چهار مرحله اصلی می باشد که به مدت دو ساعت و چهل و پنج دقیقه برگزار می گردد، تعداد سوالات و مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی به آنها به شرح زیر است:

بخش شنیداری : تعداد سوالات 40 و مدت زمان پاسخگویی 30 دقیقه

بخش خواندن : تعداد سوالات 40 و مدت زمان پاسخگویی 60 دقیقه

بخش نوشتن : تعداد سوالات 2 و مدت زمان پاسخگویی 60 دقیقه

بخش مکالمه: مدت زمان پاسخگویی 11 تا 14 دقیقه

بازدید 8028 مرتبه

دیدگاه‌ها   

+1 #7 مرکز تدریس خصوصی آیلتس 1396-10-03 15:25
درود جناب فخری.لطفا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با موسسه تماس حاصل نمایید
نقل قول کردن
+1 #6 محمد رضا فخری 1396-10-01 14:58
با سلام و احترام
اینجانب محمد رضا فخری فازغ التحصیل دانشکده زبانهای حارجی دانشگاه تهران در رشته کارشناساسی زبان و ادبیان زبان روسی در سال 1376 هستم و چندین سال سابقه تدریس خصوصی و ترجمه متون تخصصی در حوزه برق و الکترونیک می باشم و تسلط کافی به مکالمه زبان روسی دارم و زبان و همزمان به مکالمه و ترجمه متون زبان انگلیسی نیز تسلط خوبی دارم و آمادگی همکاری با شما می باشم. با تشکر از سایت خوب شما
نقل قول کردن
0 #5 razieh 1396-03-05 20:02
دریافت مدرک آیلس برای مهاجرت جهت phd وکلاسهای خصوصی یا آنلاین
نقل قول کردن
0 #4 مرکز تدریس خصوصی آیلتس 1396-01-20 12:32
درود جناب سعید.یکی از امتیازات مدرک آیلتس دلیل بر دانش خوب زبان انگلیسی هستش، چون کسانی که دوره آیلتس رو میخوان بگذرونن حتما باید سطح متوسطی از زبان رو بدونن و کاربردش در داخل از نظر کاری میتونه مفید باشه و حتی اگر نمره بالایی داشته باشن بعد از مصاحبه میتونن تدریس کنن .موفق باشید
نقل قول کردن
+2 #3 سعید 1396-01-17 22:23
با سلام . می خواستم بدونم این ازمون چند بار در سال برگزار میشه و کسب مدرک آیلتس برای کسانی که قصد خارج رفتن ندارن ، چه مزیتی داره ؟ با تشکر
نقل قول کردن
+1 #2 مرکز تدریس خصوصی آیلتس 1395-12-16 17:15
درود جناب ابری.لطفا جهت مشاوره تدریس خصوصی آیلتس از طریق شماره تماس های موجود در سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس حاصل فرمایید.موفق باشید
نقل قول کردن
+3 #1 سید حسین ابره دری 1395-12-14 20:52
با سلام و احترام،
اینجانب ابره دری (و احتمالا خانمم) نیازمند نمره 6 الی 6.5 در سه یا چهار ماه آینده می باشم (آکادمیک) و دوست دارم در عرض یک ماه و نهایتا یک ماه و نیم فشرده کار کنم. نظر شما چیست؟ قیمت و طول دوره را هم بیزحمت بگویید و آیا تضمینی است یا خیر؟. با تشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - پلاک 1948 - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286 - 88973758 - 88973759

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428

مدیر موسسه : فروغ سادات فاطمیان