تدریس خصوصی زبان هلندی
این صفحه رو به اشتراک بگذارید:

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان هلندی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان هلندی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان هلندی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان هلندی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

مترجم، در هر مکان و زمان

تدریس خصوصی زبان هلندی برای مترجمی

یکی از چالش هایی که شرکت ها در جلسات خود با طرف های هلندی دارند این است که مترجم مناسبی برای ترجمه داشته باشند. تعداد کسانی که می توانند به خوبی زبان هلندی را به فارسی و یا بلعکس ترجمه می کنند بخصوص در استان تهران کم است. در این مواقع ما در موسسه زبان آموزان پیشرو خدمت خاصی را ارائه می کنیم. ما برترین مترجمین زبان هلندی را گردهم آورده ایم، شما می توانید در صورت نیاز به مترجم هماهنگی های لازم را با این موسسه انجام دهید. مترجم در زمان و مکان مشخص شده توسط شما حاضر می شود و ترجمه زبان هلندی را برای شما انجام می دهد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی

مکالمه زبان هلندی برای مدیران، شرکت ها و مسافرین

بسیاری از مدیران و مسئولین فعال در شرکت ها مجبور هستند برای شرکت در نمایشگاه ها و یا جلسات به کشور هلند سفر کنند. ما در تدریس خصوصی زبان هلندی آموزش های مناسب را برای این دسته از زبان آموزان در نظر گرفته ایم و در کمترین زمان ممکن پرکاربردترین لغات در زمینه ی مورد نظر را آموزش می دهیم. برای شرکت هایی که نیاز دارند تا عده ای از کارکنان آموزش هایی را به زبان هلندی ببینند می توان قراردادی منعقد کرد تا مدرس در محل مشخص شده توسط شما حاضر شود.

یادگیری مکالمه محور زیان هلندی

مکالمه محوری

در دنیای امروز و در قرن ارتباطات که هدف ایجاد ارتباط بیشتر و بهتر با سایر ملل است هدف اصلی از یادگیری زبان ها نیز مکالمه است. این نیاز توسط مدرسین ما درک شده است و تلاش آن ها در تدریس خصوصی زبان هلندی نیز این است که زبان آموز در مکالمه زبان هلندی بیشترین مهارت را کسب کند. استفاده از روش های جدید و کتاب های مکالمه محور در آموزش خصوصی مکالمه زبان هلندی روش هایی است که ما این مهم را برای زبان آموزان خود ممکن کرده ایم.

از طرفی اساتید فعال در موسسه زبان آموزان پیشرو همه در مکالمه زبان هلندی درجات بالایی دارند، به گونه ای که مکالمه ی آن ها به این زبان مانند افرادی است که هلندی زبان مادری آن ها بوده است. تجربه ی یادگیری با برترین اساتید مکالمه زبان هلندی در تهران را می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو داشته باشید.

استاد را خودتان انتخاب می کنید

ما در انتخاب مدرسین متخصص خود دقت لازم را داشته ایم، اما ممکن است شما بخواهید مدرس شما خانم یا آقا باشد. و یا ممکن است با روش استاد راحت نباشید، می توانید با آموزشگاه صحبت کنید تا مدرس دیگری برای کلاس خصوصی زبان هلندی شما مشخص شود. تا سه جلسه ی اول این تغییر استاد بدون هزینه ی اضافی خواهد بود.

تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت، یزد، اصفهان و شیراز

 اگر مهمانانی از کشور هلند دارید و به راهنمایی نیاز دارید که بتواند در شهر های مهم مانند تهران، یزد، اصفهان و شیراز راهنما و مترجم باشد می توانید هماهنگی های لازم را با موسسه انجام دهید. مجرب ترین نیروها برای ارائه ی این خدمات آماده هستند. این مورد برای تورهای مسافرتی که توریست های هلندی زبان را برای بازدید به کشور می آورند نیز بسیار مناسب است.

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی

هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان هلندی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان هلندی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان هلندی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان هلندی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان هلندی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان هلندی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان هلندی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

دیدگاه خود را بنویسید