تدریس خصوصی زبان دانمارکی
این صفحه رو به اشتراک بگذارید:

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان دانمارکی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان دانمارکی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان دانمارکی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان دانمارکی
 • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.
 • امکان برگزاری دوره های تدریس خصوصی زبان دانمارکی آنلاین.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

آموزش آنلاین زبان دانمارکی

قابل توجه زبان آموزان عزیز:

کلاس های زبان دانمارکی خصوصی از طریق اسکایپ (با کیفیت واضح) توسط مدرس native با بیش از ۱۵ سال سابقه و زندگی در دانمارک.

کلاسها در جهت جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک و رفت و آمدهای طولانی افراد تشکیل شده است. لطفا برای ثبت نام و گرفتن اطلاعات کافی با ما تماس بگیرید.

هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی

هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان دانمارکی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان دانمارکی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان دانمارکی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان دانمارکی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان دانمارکی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون دغدغه آموزش زبان دانمارکی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان دانمارکی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

آموزش خصوصی مکالمه زبان دانمارکی

مکالمه زبان دانمارکی

یکی از مهارت هایی که همه ی زبان آموزان تاکید دارند تا آن را به بهترین نحو یاد بگیرند مهارت مکالمه زبان دانمارکی است. یادگیری مکالمه زبان دانمارکی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

 • توانایی خود معلم در مکالمه زبان دانمارکی
 • توانایی معلم در استفاده از بهترین متد های آموزش مکالمه
 • استفاده از کتاب های مناسب برای تقویت این مهارت

این سه عامل جزء مهم ترین عوامل برای یادگیری مکالمه به زبان دانمارکی هستند. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو به همه ی این عوامل توجه کرده ایم و سعی می کنیم همه را با هم داشته باشیم. شما با شرکت در تدریس خصوصی زبان دانمارکی این زبان را با معلمانی یاد خواهید گرفت که کاملا با مشکلات و سختی های یادگیری زبان دانمارکی آشنا هستند و مهارت بالایی در مکالمه به این زبان را نیز دارند.

استفاده از متد های مناسب آموزش مکالمه در تدریس یکی از الزاماتی است که ما در انتخاب مدرس به آن توجه کرده ایم. با شرکت در کلاس خصوصی زبان دانمارکی با بهترین و جدیدترین متد های آموزش زبان دانمارکی آموزش می بینید که به شما کمک می کند این زبان را در کمترین زمان و به بهترین روش یاد بگیرید.

کتاب هایی که بصورت استاندارد نوشته شده اند و در سطح جهانی برای تدریس زبان دانمارکی استفاده می شوند بهترین کتاب ها برای یادگیری این زبان محسوب می شوند. مدرسین ما در کلاس خصوصی زبان دانمارکی از کتاب های کاملا استاندارد استفاده می کنند که  به شما کمک می کند همه ی مهارت ها را به خصوص مهارت مکالمه را با هم یاد بگیرید.

مترجمی زبان دانمارکی

دوره های مترجمی که در موسسه زبان آموزان پیشرو برگزار می شود تماما بر اساس استاندارد های جهانی هستند. یعنی مواردی که در این دوره ها آموزش داده می شود به روز هستند و شما مترجمی زبان دانمارکی را از اساتید با تجربه و متخصص یاد می گیرید. همچنین مواردی که یاد می گیرید کاملا متناسب با نیاز های دنیای امروز است.

مترجمی زبان دانمارکی ممکن است برای هر نوع کاری باشد. برخی از افراد می خواهند مترجمی همزمان این زبان را برای مترجمی نشست های دو جانبه یاد بگیرند که ما این مهارت را به آن ها آموزش می دهیم.

برای افرادی که به دنبال ترجمه متون ادبی و تخصصی در هر زمینه ای هستند نیز دوره متناسب نیاز های آن ها برگزار می شود.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

دیدگاه خود را بنویسید