تدریس خصوصی زبان ارمنی
این صفحه رو به اشتراک بگذارید:

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان ارمنی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان ارمنی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان ارمنی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی

هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان ارمنی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی زبان ارمنی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان ارمنی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان ارمنی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان ارمنی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان ارمنی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان ارمنی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مکالمه زبان ارمنی

امروزه کسانی که زبانی را یاد می گیرند ولی توانایی مکالمه با آن را ندارند نمی توانند ادعا کنند که زبان را یاد گرفته اند. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو بر این نکته تاکید داریم که زبان آموز در کلاس خصوصی زبان ارمنی باید بتواند به بهترین شیوه مکالمه زبان ارمنی را یاد بگیرد. استفاده از اساتید با تجربه در تدریس خصوصی زبان ارمنی که مهارت بالایی در مکالمه به این زبان دارند یکی از اقداماتی است که ما انجام داده ایم.

آموزش خصوصی مکالمه زبان ارمنی

شما در کلاس خصوصی زبان ارمنی در موسسه زبان آموزان پیشرو کاملا می توانید مکالمه به این زبان را بیاموزید. از طرفی مسئله تنها این نیست که شما مکالمه را بیاموزید، زبان ارمنی تنها صحبت کردن سریع نیست، زبان آموز باید بتواند درست هم صحبت کند. از این رو گرامر و درک مطلب به زبان ارمنی نیز در کلاس خصوصی زبان ارمنی مورد توجه قرار می گیرد.

قرارداد با شرکت ها

اگر مدیر شرکتی هستید و نیاز دارید گروهی را برای سفر به کشور ارمنستان آماده کنید می توانید با عقد قرارداد این کار را به بهترین شکل انجام دهید. مدرس در محل مشخص شده حاضر شده و کلاس خصوصی زبان ارمنی برگزار خواهد شد. این گونه شما می توانید افراد کارآزموده که به زبان کشور مقصد نیز آشنایی های لازم را دارند را بفرستید.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را می دهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسب ترین شهریه در کوتاه ترین زمان یاری نماید .

دیدگاه خود را بنویسید