تدریس خصوصی زبان عربی
این صفحه رو به اشتراک بگذارید:

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان عربی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان عربی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان عربی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

 • ۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
 • دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
 • مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
 • دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
 • دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ……
 • کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
 • با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
 • تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
 • اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
 • آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ….
 • کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
 • قویترین مرکز تدریس خصوصی
 • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
 • ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه ۱ نفر دریافت می گردد.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

آموزش خصوصی مکالمه زبان عربی

آموزش خصوصی زبان عربی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان عربی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان عربی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان عربی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان عربی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان عربی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

تدریس خصوصی زبان عربی توسط اساتید عرب زبان با لهجه های مختلف!

نقش زبان عربی در ایران و فرصت های طلایی برای ایرانیان

یادگیری زبان عربی

زبان عربی به چند دلیل یک زبان مهم در ایران است. اولا زبان مادری بسیاری از ایرانی ها عربی است. ثانیا با قرارگیری ایران در خاورمیانه فرصت های طلایی برای تجارت، گردشگری و تحصیل برای ایرانی ها به وجود آمده است.

روابط سیاسی و مذهبی و پتانسیل ایران در منطقه نقش افرادی که عربی آموزش دیده اند را برجسته می کند. اگر شما هم دوست دارید عربی صحبت کنید امروز بهترین فرصت برای شروع است.

زبان آموزان پیشرو آموزش خصوصی زبان عربی را چگونه تضمین می کند؟

ما فقط معلمان موسسه را تایید می کنیم. برای معلمان خود دوره های ویژه TTC برگزار می کنیم. بدین سبب تدریس و روش های جدید آن در روح و جسم آموزشگاه متبلور می شود. انگیزه شما بعد از استفاده از خدمات آموزشی موسسه بیشتر و بیشتر می شود. ما در این موسسه نحوه درست یادگیری زبان دوم را به زبان آموزان می شناسانیم. کسی که در پیشرو یا با معلمان خصوصی آن دوره های فشرده زبان را سپری می کند، به خوبی متوجه می شود که یادگیری زبان چگونه اتفاق می افتد.

آموزش در موسسه زبان آموزان پیشرو با هدف ارتباط موثر و یادگیری مکالمه زبان عربی صورت می گیرد

همیشه تلاش کرده ایم مکالمه را با زبان آموزان تمرین کنیم. در ۳۵ جلسه ای که زبان آموز تمرین مکالمه انجام می دهد مهارت خوب صحبت کردن در او تثبیت می شود. چرا که ما معتقدیم مسلط بودن به یک زبان یعنی توانایی مکالمه و برقراری ارتباط. با جلسات مداوم و معرفی تکنیک های موثر در برقراری ارتباط درست کلامی و خیلی از فاکتور های دیگر، مکالمه را تضمین می کنیم. باز هم رسیدن به بلاغت و فصیح بودن تا درصد های بیشتری به زبان آموز بستگی دارد.

اگر شما چشم اندازی برای خود داشته باشید و چراغ انگیزه رسیدن به آن را در باورهایتان روشن کنید، ما هم راه رسیدن به آن هدف را برای شما هموار می کنیم.

6 دیدگاه در “تدریس خصوصی زبان عربی در تهران”

 1. جمال الدین

  میخواهم زبان عربی را کامل یاد بگیرم

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود. در خدمت شما هستیم. لطفا جهت مشاوره با ما تماس حاصل نمایید

 2. Mohammad

  سلام هزینش چقدره

  1. زبان آموزان پیشرو

   سلام لطفا تماس بگیرید

 3. اکبر

  توی ارومیه نمایندگی ندارین

  1. زبان آموزان پیشرو

   درود. خیر متاسفانه. در حال حاضر خدمات تذریس خصوصی زبان عربی ما فقط در استان تهران می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید