هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی
این صفحه رو به اشتراک بگذارید:

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا موسسه یا همون آموزشگاه چقدر می باشد؟؟؟ این مقاله رو از دست ندید!!! امروزه یادگیری زبان انگلیسی، به عنوان زبان دوم، فواید بسیار زیادی دارد و می تواند یکی از آیتم های موفقیت، در این دوره از زمان باشد؛ زیرا زبان انگلیسی، زبان بین الملل است و با دانستن آن، می توان در هر نقطه از کره ی زمین زندگی کرد.

فاکتورها و عوامل زیادی در تعیین هزینه ی مورد نیاز برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی وجود دارد که ما قصد داریم در این مقاله آن ها را بیان کنیم و به بررسی آن ها بپردازیم؛ اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید و قصد دارید یک دوره ی خوب یادگیری را آغاز کنید، با ما همراه باشید.

هزینه ی جلسات تمرین

هزینه جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در موسسه زبان آموزان پیشرو به عوامل زیر بستگی دارد.اما تعرفه تدریس در منزل یا موسسه یکی می باشد.

  • تجربه مدرس زبان:

اولین فاکتوری که در تعیین هزینه ی تدریس زبان تأثیر زیادی دارد، تجربه ی مدرس است که هر چه سابقه ی او بالاتر باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی مطالبه می کند. مدرسینی که دارای سابقه ی تدریس بالا هستند، به خوبی با فرایند تدریس زبان آشنایند و به بهترین نحو ممکن این امر را انجام می دهند و به همین دلیل است که آن ها وجه بیشتری را دریافت می کنند. البته مدرسین جدید هم با استفاده از راه های جدیدی که برای آموزش زبان استفاده می کنند، توانسته اند عملکرد بسیار خوبی در این زمینه از خود به جای گذارند و فرایند آموزش زبان را به خوبی انجام دهند. به هر حال، اساتید با سابقه، با برگذاری جلسات کمتری نسبت به تازه نفس ها، می توانند زبان را به فراگیران آموزش دهند.

  • شهر محل تدریس:

هزینه ی تدریسی زبان انگلیسی در مورد شهر محل تدریس برای موسسه زبان آموزان پیشرو فرقی نمی کند چون ما فقط در تهران کلاس داریم.

  • میزان تحصیلات مدرس:

مورد بعدی که در هزینه ی تدریس خصوص زبان انگلیسی تأثیر دارد، میزان تحصیلات مدرس است؛ مدرسی که دارای مدرک دکتری است هزینه ی بیشتری را به نسبت مدرسی که دارای مدرک لیسانس است، برای برگزاری جلسات تدریس دریافت می کند.

  • مقطع تحصیلی دانش آموز یا دانشجو:

هر چه مقطع تحصیلی فراگیر بالاتر باشد، هزینه ی تدریس زبان برای او بالاتر است؛ این مسلم است که زبان انگلیسی مقاطع بالاتر حجم بیشتر و دشوارتری بیشتری نسبت به مقاطع پایین تر دارد و در نتیجه حق الزحمه ی بیشتری را می طلبد. تدریس زبان دانشگاهی هزینه ی بالاتری نسبت به تدریس زبان دبیرستان دارد و هم چنین هر چه حساسیت آزمون و کلاس تدریس بالاتر باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی هم بیشتر خواهد شد.

هزینه یا قیمت آموزش خصوصی زبان انگلیسی

تعیین نرخ یا قیمت تدریس خصوص زبان انگلیسی

همه ی مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، قاعده های کلی هستند که البته برای این که از هزینه ی دقیق تدریس زبان آگاه شوید باید با موسسه زبان آموزان پیشرو شخصا تماس بگیرید و هزینه ی دقیق آن ها را بپرسید؛ برخی از مدرسین اقدام به انتشار آگهی تدریس می کنند و هزینه ی کلاس های خصوصی را نیز در آن ها درج می کنند. اما برخی از آن ها به صورت توافقی کار می کنند؛ اما واقعیت این است که هزینه تدریس تا بعد از تماس یا جلسه با مشاور مشخص می شود. به همین دلیل باید با ما از طریق تلفن، یا حضوری ارتباط برقرار کنید تا هزینه ی تدریس را تعیین کنیم.

علاوه بر موارد بالا، برخی فاکتورهای دیگری در هزینه ی تدریس زبان انگلیسی تأثیر گذارند که در ادامه مختصرا آن ها را بیان می کنیم:

عوامل دیگر تعیین کننده ی تعرفه یا هزینه تدریس خصوصی زبان

  • آموزشگاه های برتر: آموزشگاه های برتر به دلیل این که از اساتید بهتر برای تدریس زبان استفاده می کنند، هزینه ی بیشتری را برای برگذاری کلاس های زبان دریافت می کنند.
  • سطح یادگیری فراگیران زبان: هرچه کارنامه ی زبان دانش آموز درخشان تر باشد، هزینه ی تدریس زبان می تواند کمتر باشد.
  • هر چه دانش آموزان یک استاد، رضایت بیشتری از او داشه باشند، هزینه ی تدریس زبان بالاتر می رود.
  • دانشگاهی که استاد در آن تحصیل کرده است نیز در تعیین نرخ تدریس تأثیرگذار است.
  • زمان و محل برگذاری کلاس: جالب است بدانید که نرخ تدریس خصوصی در دوره امتحانات نسبت به تابستان بیشتر خواهد شد.

به این نکته توجه داشته باشید که  مهم ترین عامل در تعیین هزینه ی کلاس های تدریس خصوصی کیفیت تدریس و سطح استاد است.

نتیجه گیری

عوامل و فاکتورهای مختلفی که در تعیین هزینه ی تدریس زبان انگلیسی تأثیر گذارند،  مانند شهر محل تدریس، سابقه مدرس، تعداد جلسات، مقطع تحصیلی، مکان و زمان تدریس و …. همگی از عواملی هستند که هزینه ی تدریس زبان انگلیسی به آن ها وابسته است. برای اطلاع از هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان آموزان پیشرو با وجود اساتید مجرب و با تجربه سعی دارد تا سطح زبان شما را به سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی برساند و فراگیران پس از سه جلسه اگر به هر علتی از مدرس خود راضی نبودند، موسسه مدرس دیگری را جایگزین می نماید بدون اینکه هزینه ی آن جلسات برای فراگیر محاسبه شود.

دیدگاه خود را بنویسید