یادگیری زبان

بهترین روش برای موفقیت در آزمون آیلتس

صرفاً به دست آوردن مدرک آیلتس، به معنای موفق شدن در این آزمون نیست. شما با هر سطح از مهارت های زبانی مجاز به شرکت در آزمون هستید و می توانید مدرک آن را دریافت نمایید. مسئله ی مهم در واقع نمره ای است که به هر کدام از مهارت های شما و به مجموع مهارت های شما اختصاص می یابد. هدف شما از شرکت در این آزمون می بایست کسب حداکثر نمره ای باشد که به حق توانمندی های شما را نشان دهد و البته برای برآورده شدن هدف شما در ادامه ی راه، مثلاً پذیرش در یک دانشگاه خارجی، به شما کمک کند.

تقویت زبان انگلیسی

قبل از هر چیز باید به یاد داشته باشید که این آزمون برای سنجش مهارت شما در استفاده از زبان انگلیسی در سطح عمومی یا آکادمیک است و اگر زبان انگلیسی را به شیوه ی صحیح یاد نگرفته باشید، روش های دیگری که برای موفقیت در این آزمون پیشنهاد می شود، بی فایده خواهند بود. شما با داشتن یک راهنمای خوب می توانید در مدت کوتاهی سطح درک خود را از زبان انگلیسی بالا برید. این راهنما می تواند یک استاد خصوصی زبان باشد که با طی مسیر موفقیت در آزمون آیلتس، تجربه های فراوانی کسب کرده و با درکی عمیق تر به شما کمک کند. یادگیری زبان در کلاس های عمومی نیز قطعاً بسیار مفید واقع خواهد شد، اما تمرکز استاد خصوصی زبان و انتخاب مطالب درسی و تمرین های شفاهی و نوشتاری مطابق با نیازهای شخصی شما، سرعت یادگیری زبان انگلیسی را در شما بالا خواهد برد.

بهترین روش برای موفقیت در آزمون آیلتس

آشنایی با آزمون

زمانی که معلم شما با گرفتن آزمون های شفاهی و کتبی از پیشرفت قابل قبولتان در یادگیری زبان انگلیسی اظهار رضایت کرد، وقت آن می رسد که با آزمون بیشتر آشنا شوید.آشنا شدن با بخش های مختلف هر آزمونی، تأثیری مثبت در نتیجه ی آن آزمون خواهد داشت، حتی اگر آمادگی شما در حد انتظار خودتان نباشد. آیلتس چهار مهارت را در شما می سنجد و به هر کدام جداگانه نمره ای تا 9 ارائه می دهد. دو مهارت درک مطلب Reading و Listening، یعنی خواندن و گوش دادن، و دو مهارت تولید زبانی Speaking و Writing به معنای صحبت کردن و نوشتن، چالش های پیش روی شما هستند. استاد شما، که این چالش ها را به مراتب بهتر درک می کند و پشت سر گذاشته است، می تواند برای هر کدام برنامه ریزی ویژه ای مطابق با نیازهای شما داشته باشد. هر نمره در هر مهارت قابل تفسیر بوده و نشان دهنده ی میزان توانایی شما در آن مهارت است. استاد با شناخت این نمره ها و در نظر گرفتن توانایی های شما می تواند به شما کمک کند تک به تک نمره تان را در هر کدام افزایش دهید. در این مرحله است که در کنار تقویت زبان انگلیسی در کلاس های خصوصی، می توانید به دنبال نمونه های تخصصی تر مشابه با آزمون آیلتس باشید.

بهترین روش برای موفقیت در آزمون آیلتس

Reading و Listening

پر واضح است که یکی از بهترین شیوه های تقویت این مهارت، بالا بردن میزان مطالعه ی مطالب به زبان انگلیسی است. اما فراموش نکنید که هر چه به آزمون نزدیک می شوید، انتخاب مطالب باید هوشمندانه تر صورت گیرد. از استاد خصوصی زبان خود بخواهید مطالبی را در اختیارتان قرار دهد که شباهت بیشتری با چالش های آزمون داشته باشد. نزدیک به آزمون، نمونه سوالات آیلتس را در این مهارت پاسخ دهید و برای رفع نقاط ضعف اقدام نمایید.

Speaking و Writing

شاید شنیده باشید که می گویند برای موفقیت در دو بخش تولید زبانی آزمون آیلتس، کافی است جمله ها و واژگانی را از قبل حفظ کنید و در روز آزمون ارائه دهید. فراموش نکنید که شما قرار است در مصاحبه ای خصوصی شرکت نمایید و متنی را نوشته و ارائه دهید. صدای ضبط شده و متن شما توسط داورها بررسی می شود. طبیعی بودن گفتار و نوشتار شما اهمیت بیشتری از ارائه ی واژگان و جملات حفظ شده دارد و داورها به این مسئله حساس هستند. به جای حفظ کردن، به کمک استاد خصوصی زبان ، تا می توانید خود را در این دو مهارت تقویت کنید.

پیش از استفاده از روش های مختلفی که آموزشگاه های گوناگون با عناوین مختلف برای موفقیت در آیلتس به شما پیشنهاد می دهند، به یاد داشته باشید که داشتن استاد خصوصی زبان با تجربه و باهوش، برنامه ریزی منظم و منابع درسی که متناسب با نیازهای فردی شما پیشنهاد می دهند، اعتماد و پایبندی به دوره های تقویتی و مهم تر از همه، تلاش و انگیزه ی فردی خودتان برای یادگیری و استفاده از زبان انگلیسی، بهترین روش های موفقیت در آزمون آیلتس و چهار بخش سرنوشت ساز آن هستند.

شما عزیزان جهت شرکت در دوره های تدریس خصوصی آیلتس می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منتشرشده در آموزش زبان

واقعیت هایی که باید قبل از تصمیم به یادگیری زبان بدانید

سال های متمادی است که در ایران ما شاهد آن هستیم که مردم از تسلط به زبان دیگری جز زبان مادری استقبال می کنند. برای این تصمیم شان هم دلایل مهم برمی شمرند. اما سوال واقعی اینجاست:

واقعیت هایی که باید قبل از تصمیم به یادگیری زبان بدانید

چرا یک زبان دیگری یاد بگیریم؟

برای حاشیه نرفتن من قصد دارم سه گروهی را برای شما معرفی کنم که رقیبان سرسخت یادگیری زبان انگلیسی هستند و برای یادگیری آن دوست دارند تمام تلاش خودشان را به کار بگیرند تا در زبان انگلیسی مهارت پیداکنند.

گروه اول؛ فرهیختگان

افرادی هستند از طیف دانشجو و اساتید؛ این گروه پرطرفدارترین گروه متقاضی یادگیری زبان هستند و معتقدند اگر انگلیسی یا یک زبان دیگر خارجی یاد بگیرند، در تحصیلات و زندگی آکادمیک خود موفق می شوند.

چرا طیف فرهیخته جامعه از میزان توانایی های خود در زبان انگلیسی رضایت ندارند؟

این گروه با تلاش های شبانه روزی و شرکت در کلاس خصوصی زبان ، نهایتا در انگلیسی حرفی برای گفتن دارند. اما از این زبان دومی که یاد گرفتند یا از میزان توانایی های خود راضی نیستند یا نمی توانند از این مهارتی که دارند استفاده کنند. البته نیت این طیف از علاقمندان یادگیری زبان خوب است. شاید شما هم جز این افراد باشید و از وقت و انرژی که برای یادگیری زبان گذاشتید، رضایت نداشته باشید.

ناررضایتی شما کاملا منطقی است.

گروه دوم؛ آینده سازان

من این گروه را آینده سازان می نامم، این طیف از جامعه زبان آموزان را معمولا افراد کم سن و سال و بیشتر نوجوانان تشکیل می دهند. این گروه دوست دارند که وقتی صحبت کنند مردم با انگشت اشاره بگن که "فلانی انگلیسی را فول بلد است". خب شاید این مضحک باشد ولی ناگفته پیداست، این یک واقعیت اجتماعی است. ما این گروه را تحسین می کنیم، گرچه غایت گرا هستند و به فرایند یادگیری زبان اهمیت نمی دهند. بلاخره به چشم اندازی که برای خود ترسیم کرده اند می رسند.

واقعیت هایی که باید قبل از تصمیم به یادگیری زبان بدانید

این گروه از زبان آموزان بعد تلاش های چند ساله به سطحی از توانمندی در زبان می رسند که می توانند به خوبی به زبان انگلیسی صحبت کنند؛ این گروه که در شروع هم به آن اشاره کردیم بیشتر نوجوانان هستند. یادگیری زبان و تلاش در این زمینه برای این طیف از جامعه مزایای زیادی دارد که به چند مورد اشاره می کنم.

 • تسلط به مکالمه زبان انگلیسی
 • موفقیت در دروس مدرسه و دانشگاه
 • آشنایی با یک فرهنگ جدید و رشد جهان بینی فرد
 • فراهم کردن پیش زمینه برای موفقیت در آزمون های تافل و آیلتس
 • برتری نسبت به هم سن و سالان
 • دسترسی به انبوهی از اطلاعات در منابع غیر فارسی

گروه سوم؛ صاحبان کسب وکار

ارتباطات و گفتمان کلید موفقیت در کسب وکار است، هر کسی این اصل را رد کند مطمئنا از کسب و کار چیزی نمی داند، یا شاید خودش را به راه دیگری می زند. به هر حال حرف آخر را اول می زنم. آقای تاجر، آقای مهندس و … اگر دوست دارید سریع در کسب وکار خود موفق شوید باید یک گام بیشتر از رقباتون بردارید. کسی که زبان انگلیسی یا یکی از زبان های دیگر مهم دنیا را تسلط دارد همیشه یک گام جلو تر است.

 واقعیت هایی که باید قبل از تصمیم به یادگیری زبان بدانید

جهانی شدن یکی از موئلفه هایش ارتباط سریع و موثر با دنیای بیرون است. تاجر یا مهندسی که در فضای بازتری فعالیت کند به جامعه هدف بیشتری را می تواند هدف قرار دهد. بنابرین مشتری های بلقوه او بیشتر خواهد بود. برای این کار باید گفتمان را با زبان آن جامعه منتقل کند.

تسلط به زبان خارجی همیشه برای تاجران و صاحبان کسب و کار جواب داده است. صادرات و سود بیشتر، خدمات بیشتر و سود کلان از نتایج این ارتباطات است.

راه نجات این سه گروه از نارضایتی از مهارت زبان  آن ها چیست؟

 با خواندن محتوای بالا حتما به این نتیجه رسیده اید که هر سه گروه کمابیش اهدافی برای خود دارند ولی ممکن است در فرایند آموزش زبان به مشکل رسیده اند یا به عبارتی ساده تر، آن طور که باید از فرصت های خود استفاده نکرده اند. ما در موسسه زبان آموزان پیشرو با شعار "هیچ وقت دیر نیست" از اعضای این سه گروه بزرگ دعوت می کنیم که به نارضایتی های خود از زبان پایان دهند.

آموزش سریع و اثربخش زبان انگلیسی در موسسه آموزش زبان پیشرو

آموزش زبان در موسسه زبان آموزان پیشرو خصوصی است. آموزش خصوصی زبان مزایای بسیار زیادی دارد که در زیر به چند دلیل اشاره خواهیم کرد:

 • آموزش هدفمند زبان انگلیسی
 • غیرمتمرکز بودن آموزش زبان در کلاس های خصوصی موسسه آموزش زبان پیشرو
 • آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی
 • برنامه آموزشی متناسب با برنامه زبان آموز
 • تدریس خصوصی زبان در محل کار
 • تدریس خصوصی زبان در خانه

برای انتخاب معلم خصوصی زبان همین الان می توانید تماس بگیرید.

منتشرشده در آموزش زبان
یکشنبه, 12 آذر 1396 ساعت 06:41

4 مکتب فکری در آموزش زبان

4 مکتب فکری در آموزش زبان

قبل از شروع به بحث مکاتب فکری در تدریس زبان بهتر است از ابتدا بدانیم که زبانشناسی چیست؟ زبان شناسی در معنای ساده ی آن مطالعه زبان است، اما منظور از این مطالعه یک مطالعه علمی است. به طوری که نگاه یک زبان شناس به معنی واژه ها در زبان نیست؛ بلکه نحوه شکل گیری زبان و بافت معنایی که در آن و خیلی چیزهای دیگر مربوط به زبان شناسی است.

از آنجایی که زبانشناسی یک مطالعه علمی است، معمولا مکاتب فکری هم در این بحث ها حضور دارند. ما در زیر به 4 مکتب فکری در آموزش و یادگیری زبان اشاره می کنیم.

4 مکتب فکری در آموزش زبان

مکتب فکری کارکردگرایی

اولین مکتب فکری بر چگونگی استفاده زبان در زندگی روزمره تمرکز می کند. افرادی که از مکتب کارکردگرایی پیروی می کنند معتقدند که زبان مثل یک ابزار برای استفاده بشر است. این مکتب به واژگان، معناشناختی، نحو و نیز عملکردهای کاربردی زبان اهمیت می دهد. کارکردگرایی بر اهمیت کانون اجتماعی، کاربرد گرامر، واژگان و املاء صحیح تاکید دارد.

ساختارگرایی

با توجه به مطالعات و تحقیقات فردیناندو سوسور ساختار گرایی یک روش در زبان شناسی است که زبان را یک نظام ثابتی می انگارد که از بخش های بسیار کوچک و متفاوتی تشکیل شده است که با هم ارتباط گرفته اند. این مکتب فکری از تجزیه و تحلیل زبان شناسی تاریخی به تجزیه و تحلیل غیر تاریخی تغییر پیدا کرده است. بعدها به نظر می رسد زبان شناسان دیگر ساختارگرایی را کنارگذاشته شده می پندارند.

ساختارگرایی برای واج شناسی و ساخت شناسی واژگانی کاربرد داشت اما نظریه هایی که ارائه می دهد به اندازه مکاتب فکری جدید معنی دار نیست. سوسور از این حقیقت که نمی توانست در زمان خودش درک درستی از مغز انسان داشته باشد این مطالعه را به آیندگان واگذار کرده است.

نظریه زایشی زبان

کارهای چامسکی پایه ی نظریه زایشی زبان در روش های زبانشناسی است و این نظریه در گام اول چگونگی یادگیری زبان توسط انسان را بررسی می کند اما اخیرا برای تفسیر پدیده هایی که در زبان های طبیعی روی می دهد نیز می پردازد. مکتب فکری زایشی زبان معتقد است که زبان از قانون های مشخصی ساخته شده است که همه ی بشر و زبان ها را شامل می شود. این مکتب فکری منجر به نظریه "گرامر زایشی" شد که تمام بشر قادر به یادگیری گرامر زبان هستند، همه ی این ها با کار های نوام چامسکی و هریس در نیمه دوم قرن بیستم روی داد.

شناخت گرایی

آخرین مکتب فکری در لیست ما در پی واکنشی به زبان شناسی زایشی در سال 1950 پیدا شد. به اصطلاح ساده مکتب شناخت گرایی می گوید که زبان در فرایند های شناختی بشر ظاهر می شود و نظریه "گرامر زایشی" را به چالش می کشد و باور دارد گرامر چیزی نیست که همه بشر آن را ذاتا بفهمند با این حال در صورت استفاده از زبان یادگرفته می شود؛ از این منظر کمی به نظریه کارکرد گرایی نزدیک است. اما تمرکز اصلی شناخت گرایی در زبان شناسی بر اساس معنایی است که ذهن می سازد.

شاید سوال بسیاری از شما این باشد که تکنیک ها و روش های تدریس زبان از کجا می آیند، پاسخ به این سوال خیلی ساده است. همانطور که مکتب های فکری بالا را مطالعه کردید اساس روش های تدریس زبان از مکاتب فکری و نظریه ها می آیند ما در موسسه زبان آموزان پیشرو 4 مکتب فکری را مورد بررسی قرار دادیم. اگر شما هم یک معلم خصوصی زبان هستید و در تدریس خصوصی زبان خود از مکتب فکری خاصی پیروی می کنید در بخش نظرات کامنت بگذارید.

منبع: https://alphaomegatranslations.com/translation-tools/the-four-main-linguistic-schools-of-thought/

منتشرشده در آموزش زبان
یکشنبه, 05 آذر 1396 ساعت 14:11

یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان

یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان

امروز در این مقاله قصد داریم به بحث مهمی در رابطه با تفاوت یادگیری در کودکان و بزرگسال بپردازیم. برای پیش برد این مقاله به فرضیه دوره حیاتی در یادگیری زبان اشاره می کنیم. بعد از مطالعه این مقاله به نتایج مهمی در انتخاب روش های درست تدریس زبان دست می یابیم.

یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان

فرضیه دوره حیاتی در یادگیری زبان انگلیسی یک اصطلاح علمی است برای اندیشه ای که عموم مردم درباره یادگیری زبان معتقدند. منظور از این فرضیه این است که یک زمان ثابتی وجود دارد که شما واقعا می توانید یک زبان را یاد بگیرید.

شاید شما می ترسید مانند لوئیجی ریسوتو، آشپز ایتالیایی از "سیمپسون ها" باشید، هر چند که انگلیسی صحبت می کند و انگلیسی او قابل فهم است، اما هیچ امیدی نیست که مانند آمریکایی ها و انگلیسی ها خیلی روان و قشنگ صحبت کند. این دوره بحرانی از زمان تولد شما شروع می شود و تا دوران نوجوانی و 15 سالگی ادامه دارد. به عبارت دیگر، این فرضیه ی علمی معتقد است که در بزرگسالی امکان یادگیری زبان وجود ندارد. اما سوالی که همه می خواهند برای آن پاسخی قانع کننده پیدا کنند چنین است:

آیا این فرضیه حقیقت دارد؟ مگر نمی شود در بزرگسالی زبان یاد گرفت؟

یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان

روی این موضوع بحث و اختلاف نظر وجود دارد و نمی توان سخن اثبات شده ای را ابراز کرد. بیشتر محققان مخالف این نظریه هستند و برخی وجود دوره بحرانی در یادگیری زبان را انکار می کنند.

به عنوان مثال، دیوید ستینگتون، استاد زبان شناسی در کالج ترینیتی دوبلین در مقالات خود به طور مرتب با کسانی که موافق با فرضیه دوره بحرانی هستند به بحث و بررسی می نشیند و در یکی از آنها ادبیات مربوط به زیست شناسی مغز را مورد بررسی قرار می دهد تا نتیجه بگیرد که هیچ علت قابل استنادی درباره علم دوره بحرانی در یادگیری زبان وجود ندارد و به راستی که هیچ مدرک قابل استنادی وجود ندارد که این فرضیه را ثابت کند.

پس با خیال راحت یک نفس عمیق بکشید و بدون بحث های حاشیه ای زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرید.

البته نمی توان گفت یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان یکسان است، و همه هم در این فرضیه متفق القول هستند. در ادامه به تفاوت یادگیری زبان در بزرگ سالان و کودکان اشاره می کنیم

چه تفاوتی در یادگیری زبان توسط کودکان با بزرگسالان وجود دارد؟

اگر این موضوع را قبلا جایی خوانده اید و باز هم درباره چگونگی یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان در ذهن سوالات زیادی دارید، با خواندن ادامه مقاله به نگرانی های خود درباره یادگیری زبان در بزرگسالی پایان می دهید.

5 دلیلی که ثابت می کنند بزرگسالان هم می توانند زبان یاد بگیرند و این حرکت جدید برای آنها مفید خواهد بود

 • سن تنها یکی از فاکتورهای موثر در یادگیری زبان است

برای یادگیری زبان شاید بزرگسال بودن ما را نگران کند، چرا که کودکی شرایط خوبی برای یادگیری است، اما زمان گذشته است و نمی شود به عقب بازگشت و کنترل آن دست بچه ی آدم نیست. بنابراین زبان آموز باید تمرکز خود را روی فاکتور های بی شماری که در یادگیری زبان موثر است متمرکز کند. به عنوان مثال، عواملی مانند انگیزه، شخصیت، محیط یادگیری و استراتژی های یادگیری، همه چیزهایی است که تأثیر زیادی در موفقیت یک زبان آموز دارد و خوشبختانه همه ی این عوامل را می توان کنترل کرد.

یادگیری زبان در کودکان و بزرگسالان

 • کودکان آن چنان که می نمایانند در یادگیری مصمم نیستند

کودکان ممکن است یک سخنران عالی نباشند و ما معمولا انتظارات کمتری از آنها داریم. بچه ها تمایل دارند برای بیان حرف های خود جملات ساده ای بکار ببرند و نیازی به زبان پیچیده ندارند و شاید به همین سبب ما فکر می کنیم این گروه از زبان آموزان موفق هستند، در حالی که حقیقت چیز دیگری است. کودکان سخنران های عالی نیستند. اما بزرگسالان از لحاظ فکری رشد کرده اند و به راحتی می توانند جملات پیچیده ای را بگویند و بافت های معنی زبانی یاد می گیرند را درک کنند.

 • حتی بزرگ سالان هم می توانند مثل یک بومی حرف بزنند

قبلا هم گفتیم که بعضی از بزرگسالان یک زبان دوم را یاد می گیرند و صدایی مشابه بومی آن منطقه دارند. اگر هدف شما یادگیری لهجه یک منطقه باشد، یک مزرعه را در یک روستا خریداری کنید و با بومی ها خو بگیرید و تا می توانید با بقیه صحبت کنید. با تمرین و به مرور زمان می توانید با هر لهجه ای که بخواهید زبان را تکلم کنید. اما برای موفقیت سریع و نتیجه بخش می توان از یک معلم خصوصی زبان کمک گرفت.

 • یادگیری زبان سلامتی می آورد

در یادگیری زبان باید بیخیال لهجه باشید. هر کاری که شما صرف یادگیری زبان جدید می کنید مغز شما را سالم نگه می دارد. یادگیری یک زبان به روح شما طراوت می بخشد و نهایتا با فرهنگ و اندیشه جدید آشنا می شوید.

 • یادگیری زبان درباره ارتباط است

زبان چیست؟ زبان راه برقراری ارتباط با دیگران است. در حقیقت ما می توانیم با دانستن یک زبان دیگر، دوستانی از فرهنگ و زبان های دیگر پیدا کنیم.

حرف آخر: در یادگیری زبان هرگز به سبب سن و شرایط خود عجولانه تصمیم نگیرید؛ حتی بزرگسالان هم می توانند زبان یاد بگیرند و خوب هم یاد می گیرند. برای یادگیری درست زبان مهم ترین گام داشتن یک معلم خصوصی زبان است.

هیچ وقت دیر نیست!

برای یادگیری یک زبان هیچ وقت دیر نیست، شما می توانید زبان مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با کمک یک معلم خصوصی زبان در کمترین زمان با زبان دلخواه مکالمه کنید.

فکر همه چیز را کرده ایم

اگر کار یا وقت برای شما به یک مسئله تبدیل شده است، هرگز ناامید نشوید. با پیشنهادی که موسسه زبان آموزان پیشرو پیش روی شما می گذارد، بهتر و با تمرکز بیشتر می توانید از دوره های فشرده تدریس خصوصی زبان بهره مند شوید. اگر تمایل داشته باشید همین الان می توانید معلم خصوصی زبان را به محل کار و یا خانه خود دعوت کنید و به یادگیری زبان مورد علاقه ی خود ادامه دهید.

منبع: https://www.fluentu.com/blog/can-adults-learn-a-second-language/

منتشرشده در آموزش زبان

حدود1.5بیلیون نفردر دنیا انگلیسی زبان مادریشان است وحدود375میلیون نفر انگلیسی را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند.

چند درصد لغت های انگلیسی از لاتین مشتق شده؟

حدود 80% ورودی هایی که در دایره المعارف انگلیسی هست از لاتین گرفته شده . بیش از 60% تمام لغات انگلیسی ریشه لاتین و یونانی دارند . در لغات علمی وتکنولوژی این ریشه یابی کلمات تا 90% لاتین ویونانی است.حدود 10%لغات لاتین مستقیما بدون واسطه (معمولا فرانسوی)وارد زبان انگلیسی شده اند . در طول زمان هایی کل لغتنامه لاتین انگلیسی بود وبسیاری از کلمات بر اساس پیشینه ی لاتین ساخته شده بود.لغاتی که منشا یونانی دارند ووارد زبان انگلیسی شده اند عموما از یکی از این سه طریق وارد زبان انگلیسی شده اند.1-به طور غیرمستقیم از طریق لاتین 2- مستقیما از نویسندگان یونانی 3- مخصوصا در موارد علمی المان های یونانی به سبک جدید ومدرنی با هم ترکیب شده اند .امروزه ریشه های یونانی ولاتین منبع اصلی لغات انگلیسی درعلم وتکنولوژی هستند.

چند درصد لغت های انگلیسی از لاتین مشتق شده؟

چرا باید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم

دلایل زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، ما دراینجا به ده تا از دلایل عمده که چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است.

1-زبان انگلیسی رایج ترین زبان استفاده شده بین خارجی زبانان می باشد ،در سرتاسر دنیا وقتی مردم از دو زبان مختلف هم را ملاقات می کنند عموما از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند

2- چرا به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم وقتی انقدرسخت است؟ خب یادگیری انگلیسی شمارایک فرد دو زبانه می کند و شانس استخدام شما رادر هر کشوردنیا بالامی برد

3- علی رغم چین،آمریکا در زمینه نوآوریهای فناوری و اقتصاد پیشرو است.

4-زبان انگلیسی عموما به طورگسترده ای درسراسرجهان صحبت میشود.مردمان استرالیا ،نیوزلند، کانادا ، بخشی از آفریقا، هند،وخیلی جزیره های کوچک دیگر انگلیسی صحبت می کنند.زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در آلمان،نوروژ،سوئد، دانمارک و هلند صحبت می شود . اگر به زبان انگلیسی مسلط شوید میتوانید با این کشورها وفرهنگشان ارتباط یابید.

5-یکی دیگر از دلایلی که یادگیری زبان انگلیسی اینقدر مهم است این است که زبان علوم است.برای پیشرفت های علمی باید انگلیسی بدانید.

6- انگلیسی زبان مبتنی بر الفبا است ودرمقایسه با چینی ،راحت تر یادگرفته می شود.

7- انگلیسی زبان صنعت فیلم سازی است و یادگیری زبان انگلیسی به این معناست که دیگرنیازی به زیر نویس ندارید.

8-انگلیسی بیاموزید تا به کودکانتان هم انگلیسی یاد دهید- یا اگر آنها انگلیسی بلدند شمامی توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

9- انگلیسی زبانان در امریکا از غیر انگلیسی زبانان پول بیشتری می گیرند.یادگیری زبان انگلیسی استانداردسطح زندگی شما را بالامیبرد وموقعیت شغل بهتری برایتان رقم می زند

شما عزیزان می توانید جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس حاصل فرمایید

منابع: http://blog.dictionary.com/word-origins/

http://www.5minuteenglish.com/why-learn-english.htm

منتشرشده در آموزش زبان
سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 12:24

می خواهید زبان ژاپنی یاد بگیرید؟

می خواهید زبان ژاپنی یاد بگیرید؟

خوش آمدید yokoso . خیلی ها می گویند که زبان ژاپنی برای یادگیری سخت است، یک نوع کاراکتر ندارد بلکه 4 نوع دارد ،هیراگانا، کاتاکانا، کانجی و رامجی. ما هم می گوییم راحت است، در حقیقت یادگیری یک زبان خارجی جدید همیشه راحت نیست. ولی اگر علاقه داشته باشید ، یک راهی را برای یادگیریش پیدا می کنید.

بزرگترین دلایلی که باید یادگیری زبان ژاپنی را شروع کنید

آیا تصمیم به یادگیری زبان ژاپنی دارید؟ ولی نمی دانید به چه دردی می خورد؟ علاوه بر این دلیل که همه باید یک زبان جدید را یاد بگیرند ،در اینجا پنج دلیل که زبان ژاپنی می تواند بهترین گزینه برایتان باشد را آورده ایم.

می خواهید زبان ژاپنی یاد بگیرید؟

1-ژاپن دومین اقتصاد بزرگ دنیا را دارد

ژاپن یک کشور پر رونق است که رشد تولید ناخالص آن  4.9 تریلیون در سال 2005 بوده ،شرکت های پیشرو ژاپنی یکی از بزرگترین و کارآمد ترین شرکت های شناخته شده در جهان هستند. نام های آشنا مانند سونی، توشیبا، سانوی، کاسیو، کانن، مینولتا، هوندا، تویوتا، میتسوبیشی و بسیاری دیگر در بازارهای مختلف در بخش های مختلف نفوذ کرده اند.

حالا چه شما در زمینه تجاری ، مهندسی،تولید، تحقیق و توسعه، اقتصاد یا سیاست کار کنید یا دارید برای ژاپن کار میکنید یا دارید با آن رقابت میکنید

2- بلد بودن زبان ژاپنی برای شما امتیاز تجاری محسوب می شود

مصرف کنندگان ژاپنی هر ساله100 ها بیلیون دلار برای خرید کالاهایی همچون غذا، لباس، مسافرت، تفریح خرج می کنند.در یک خانوار معمول بیش از 100000 دلار پس انداز می شود و درآمد ماهانه ای که خرج هم می شود 3800 دلار است. با وجود تمام این پولهایی که خرج می شود، هیچ جای تعجبی نیست اگر آمریکا بیشترین خدمات را از خارج کشور به ژاپن صادر می کند. در سال 2004 ، میزان صادرات به ژاپن از ایالت متحده 54 بیلیون دلار بود ، همچنین شرکت های آمریکایی شعباتی در ژاپن دارند

اینکه بتوانید با یک مشتری بالقوه به زبان خودش ارتباط برقرار کنید ،کلید موفقیت تجارت شماست. به علاوه وقتی زبان ژاپنی یاد می گیرید نه تنها که در آن زبان تبحر می یابید ،بلکه یک درک عمیقی به فرهنگ آن کشور هم دارید. اخلاق کاری ژاپنی ها را می فهمید ، و می فهمید که چه  فرهنگی برای معاملات نباید به کاربرده بشود.

3-ژاپنی دریچه ای به فرهنگ و زبان آسیایی است.

همانطوری که در تاریخ آمده،ژاپن تحت تاثیر تمدن بزرگ آسیایی ها است؛ هند،چین و کره .البته که فرهنگ این کشورهای آسیایی متفاوت است ، فرهنگهای آسیایی شباهتهایی دارد که با فرهنگ های غربی فرق می کند . بنابراین مطالعه زبان ژاپنی می تواند نگرش شما را به ارزش های دیگر کشورهای آسیایی که با ژاپنی ها مشترک اند، باز کند، مثل عقاید ، مذهب ، اخلاقیات و .. یادگیری یک فرهنگ جدید باعث می شود دیدشما گسترده تر بشود.

4-کسانی که به زبان ژاپنی حرف می زنند، سومین گروه زبانی بزرگ در اینترنت هستند

بیشترین جامعه زبانی بزرگ در اینرنت را بعد از انگلیسی و چیینی ، ژاپنی تشکیل می دهد . 88 میلیون جمعیت ژاپنی زبان یا 9.6% جمعیت آنلاین ژاپنی زبان. دانستن زبان ژاپنی می تواند شما را با مردمان آن کشور آشنا کند

5-ژاپنی ها مبتکر هستند

این موضوع را در نظر داشته باشید که ژاپن یک جزیره جدا شده است که پر ازجمعیت است و از لحاظ منابع طبیعی فقیر است. این است که ژاپن روی ابداع و دانشهای علمی اش متمرکز شده نه تنها در اقتصاد بلکه در زمینه های زیست شناختی. آنها بزرگترین رهبران تکنولوژی در زمینه های سانه های نوری، تولید نیمه هادی، رباتیک صنعتی و فرایندهای تخمیر شناخته می شده اند . ژاپنیان بزرگترین کاربران ثبت اختراع را دارند حدود 420000 کاربر درسال.

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ژاپنی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منبع: http://www.vistawide.com/japanese/why_japanese.htm

منتشرشده در آموزش زبان
سه شنبه, 06 تیر 1396 ساعت 15:18

چه زبانی را یاد بگیریم؟

چه زبانی را یاد بگیریم؟

اگر نمی دانید چه زبانی را یاد بگیرید ، اینجا یکسری فاکتورها را ما آورده ایم که باید در هنگام انتخاب یک زبان برای یادگیری در نظر داشته باشید

چه زبانی را یاد بگیریم؟

در دسترس بودن زبان

آیا در منطقه ی سکونت شما کلاسی برای تدریس آن زبان خارجی وجود دارد ؟ برای زبان های مشهور ، مثل فرانسوی، اسپانیایی ، آلمانی عموما مشکلی نیست ، ولی برای زبان هایی که کمتر یاد گرفته می شود ، آیا کلاسی وجود دارد.

کارایی زبان

اگر شما به دنبال یادگیری زبانی هستید که در بسیاری از کشورها صحبت می شود و تعداد افرادی که به آن زبان صحبت می کنند زیاد است ، چیزهایی که می توانید انتخاب کنید زبان انگلیسی،زبان فرانسوی، زبان اسپانیایی، زبان روسی، زبان عربی، زبان چینی، زبان آلمانی، زبان ژاپنی، زبان پرتغالی، زبان هندی/اردو است.

در لیست زیر تعداد افرادی که به آن زبان صحبت می کنند ، جمعیت آن کشور که در آنجا، آن زبان صحبت می شود ، کاربرد زبان در مقیاس بین المللی ، قدرت اقتصادی آن کشور که زبان در آن رایج است و جایگاه اجتماعی و ادبی زبان آورده شده

زبانهایی که بیش از همه ی زبان ها رایج است و صحبت می شود

زبان

زبان مادری

انتخاب به عنوان زبان دوم

جمعیت صحبت کنندگان آن زبان

چینی ماندارین

850 میلیون

180 میلیون

1030   میلیون

انگلیسی

340 میلیون

510 میلیون

840 میلیون

عربی

240 میلیون

250   میلیون

490 میلیون

اسپانیایی

400 میلیون

90 میلیون

490 میلیون

هندی

260 میلیون

120 میلیون

380 میلیون

روسی

150 میلیون

110 میلیون

260 میلیون

پرتغالی

215 ر

35 میلیون

250 میلیون

فرانسوی

80 میلیون

140 میلیون

220 میلیون

بنگالی

190 میلیون

20 میلیون

210   میلیون

اندونزیایی/مالایی

60 میلیون

140 میلیون

200 میلیون

اردو

64 میلیون

94 میلیون

160 میلیون

ژاپنی

130 میلیون

11.500

130.011.500

آلمانی

78 میلیون

8 میلیون

86 میلیون

جاوایی

84 میلیون

84 میلیون

تلوگویی

74 میلیون

5 میلیون

79 میلیون

تامیل

69 میلیون

8 میلیون

77 میلیون

کره ای

77 میلیون

-

77 میلیون

ترکی

71 میلیون

0.3   میلیون

71.3

درجه سختی زبان

هر زبانی چالشهای خاص خودش را دارد.ممکن است یک زبان ساختار نوشتاری پیچیده ، تلفظهای غیر معمول ، یا فونتیک های(صدا و آواهای) پیچیده داشته باشد . به طور کلی هر چه زبان دومی که برای یادگیری انتخاب می کنید از زبان مادری بیشتر فاصله داشته باشد یادگیریش سخت تر است.

برای انگلیسی زبانان ساده ترین زبان برای یادگیری احتمالا یکی از زبانهای:ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی، هلندی، آفریقایی،آلمانی،پرتغالی، رومانیایی، نروژی، سوئدی، دانمارکی است.

زبان های عربی ، کره ای ، ژاپنی وچینی سخت ترین زبان ها برای افراد انگلیسی زبان است . یادگیری خواندن ونوشتن ژاپنی و چینی واقعا چالش برانگیز است.

یادگیری زبان برای کار

اگر شما می خواهید یک زبانی را یاد بگیرید که به درد آینده شغلی و جایگاه کاریتان بخورد پس یکی از زبان های زیر را انتخاب کنید. لیست زیر به شما میگوید که طبق آگهی های منتشر شده در سایت های کاریابی کدام زبان ها بیشتر مورد نیاز است .

آفریقا:زبان انگلیسی، فرانسوی، سواحیلی،عربی، پرتغالی

آمریکا:انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی،فرانسوی، ژاپنی

قاره آسیا: انگلیسی، ژاپنی، ماندارین، کانتونی،کره ای، مالایی/ اندونزی، اسپانیایی، پرتغالی

اروپای غربی: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، هلندی، فلانی، دانمارکی، سوئدی، نروژی، پرتغالی، فنلاندی، یونانی، ولز، روسی، ژاپنی، ماندارین، عربی.

انگلستان: انگلیسی، آلمانی، عربی، فرانسوی، هلندی، اسپانیایی، ژاپنی، روسی، ایتالیایی، ماندارین چینی.

شما عزیزان می توانید جهت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان های با موسسه زبان آموزان پیشرو،مرکز تدریس خصوصی زبان های خارجی در ارتباط باشید.

منبع: http://www.omniglot.com/language/which.htm

منتشرشده در آموزش زبان

چه زبان هایی در دنیا از همه بیشتر صحبت می شوند؟

اینکه بخواهید تعیین کنید چه زبانی بیشتر از همه در دنیا صحبت می شود کار سختی است، حتی نمی توانید تصور کنید چقدر سخت است.شاید خیلی مطمئن بگویید که انگلیسی و اسپانیایی و عربی جزو ده زبانی هستند که از همه بیشتر در دنیا صحبت می شوند. ولی کمی جای تعجب هم وجود دارد اگر بفهمید بنگلادشی هم جز ده زبانی است که از همه بیشتر در دنیا صحبت می شود.

چه زبان هایی در دنیا از همه بیشتر صحبت می شوند؟

1- زبان چینی

آمارها متفاوت است – 1.2 بیلیون نفرزبان مادریشان چینی است که تفریبا 1 میلیارد نفرشان ماندارین حرف می زنند. اگر دنبال یادگیری زبان خارجی ای هستید که از هر 6 نفر در جهان یک نفر آن را صحبت می کند،پس دنبال یادگیری زبان چینی باشید. یک زبان آهنگین و تصویری که خیلی شما را مشغول خواهد کرد.

2- زبان اسپانیایی

اگر فقط به افرادی که زبان مادریشان اسپانیایی است نگاهی بیاندازیم ، اسپانیایی ها 400میلیون نفرازانگلیسی ها بیشترهستند. اگر دنبال یادگیری زبان خارجی ای هستید که یک دریچه متفاوت از دنیا را به شما نشان بدهد ، بدون شکدنبال یادگیری زبان اسپانیایی بروید این زبان در مرکز و جنوب آمریکا ، اسپانیا و بخش های بزرگی از ایالت متحده آمریکا صحبت می شود.

3- زبان انگلیسی

360 میلیون نفرزبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند. نیم بیلیون نفر به عنوان زبان دوم آن را صحبت می کنند.این نشان می دهد که زبان انگلیسی در کسب و کار و مسافرت و روابط بین الملل موفقیت قابل توجهی کسب کرده. و یکی دیگر از دلایل اینکه به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته می شود این است که نسبتا آسان است( به خصوص در مقابل زبان چینی) به همین خاطر زبان انگلیسی فراگیر است.

4- زبان هندی

هند 23 زبان رسمی دارد که هندی اردو از همه بیشتر صحبت میشود.البته کلا این زبان هندوستانی نامیده می شود و با دو گویش مختلف. بیشتر در شمال هند و بخش هایی از پاکستان صحبت می شود که اردو بیشترتن فارسی دارد.در مورد نقش آموزش و پرورش به زبان هندی به جای انگلیسی در ایالت های جنوبی هندوستان بحث بالا گرفت که هندی به عنوان زبان اصلی ارتباطات و آموزش و پرورش بهکار برود که این استراتژیبا مقاومت رو به رو شد.

5- زبان عربی

آمارجدید نشان می دهد که 250 میلیون نفر در دنیا به زبان عربی صحبت می کنند.زبان عربی هم مثل زبان چینی گویشهای مختلفی دارد ولی به خاطر راحتی در یک گروه زبانی طبقه بندی می شوند. نوشتار عربی شبیه قرآن است.

6- زبان پرتغالی

این زبان تاحد زیادی مرهون گذشته استعماری خودش است.که درقرن15م بازرگانان پرتغالی با فتح آمریکا ،آفریقا و آسیا آن را گسترش دادند .امروزه 215میلیون نفر زبان مادریشان پرتغالی است در کشورهایی مانند برزیل ،گوا ، آنگولا،موزامبیک،کیپورد، .... است.

7- زبان بنگلادش

قبول کنید ، شاید انتظار نداشتید که زبان بنگالی تو این لیست باشد.170 میلیون نفر بنگلادشی زبان داریم و پیش بینی شده در قرن بعدی جمعیت آنان دو برابر می شوددر حالیکه 15%از مساحت بنگلادش بخاطر افزایش حجم آب ناپدید می شود.

8- زبان روسیه ای

170 میلیون نفر زبان مادریشان روسیاست. به خاطر نوع خطش ودستورزبان مرموزش این زبان دوست داشتنی است و ششمین زبان گفتاری در سازمان ملل متحد است.

9- زبان ژاپنی

تقریبا 130 میلیوننفر زبان مادریشان ژاپنی است که همه در ژاپن زندگی می کنند و بقیه در فیلیپین ،برزیل . زبان ژاپنی دو نوع سیستم نوشتاری دارد و از کاراکترهای چینی هم استفاده می کند.

10- پنجایی / لاهدای

100 میلیون نفر زبان پنجایی رو بعنوان زبان مادری استفاده می کنند.آلمانی ها سالها پیش این زبان رو رها کردند و در حال حاضر در مناطق بزرگ هند و پاکستان صحبت می شود

و در آخر اینکه شما عزیزان جهت یادگیری و تدریس خصوصی زبان های خارجی می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید.

منبع: https://www.babbel.com/en/magazine/the-10-most-spoken-languages-in-the-world

منتشرشده در آموزش زبان
چهارشنبه, 17 خرداد 1396 ساعت 12:39

یادگیری زبان روسی

یادگیری زبان روسی

آیا می دانید بیش از نیمی از افراد کره ی زمین دوزبانه هستند. یادگیری زبان روسی فقط این نیست که یک مشت کلمه و فعل یاد بگیرید.بلکه دریچه ای برای ارتباطبا 280 میلیون روسی زبان در دنیاست که 120 میلیون نفر به یادگیری زبان روسی به عنوان زبان دوم اقدام کردند.

اگر می خواهید زبان روسی یاد بگیرید، باید به شما بگوییم که جای درستی را انتخاب کردید!

یادگیری زبان روسی

آیا می خواهید به یادگیری زبان روسی بپردازید چون می خواهید به آنجا سفر کنید ؟ یا قصد کار و ادامه تحصیل در روسیه دارید. دلایلی زیادی وجود دارد که افراد دوست دارند روسی حرف بزنند. حالا به شما می گوییم که چرا تلاشتان برای یادگیری زبان روسی ارزش دارد . در دوره های اول کلاس ، ما به شما الفبای روسی را یاد می دهیم. لغات زیادی در زبان روسی وجود دارد که با انگلیسی مشترک است ولی ظاهرش فرق می کند. برخلاف زبان انگلیسی ، الفبای روسی یک حرف برای هر صدا دارد. خیلی ها فکر می کنند یادگیری گرامر روسی سخت و پیچیده است. یادگیری گرامر روسی سخت تر از گرامر زبان های دیگر مثل فرانسوی و آلمانی نیست.

چرا یادگیری زبان روسی راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. سعی کنید هر روز یک مقدار کم زمان بگذارید. حتی زمانی به اندازه یادآوری یک یا دو لغت در روز.

همین که شما الفبای روسی را یاد میگیرید ، می توانید تقریبا تمام لغات را درست تلفظ کنید. تلفظ زبان روسی تقریبا از نوع نوشتارش واضح است.

زبان روسی جمله بندی اش به اندازه زبان انگلیسی پیچیده نیست. شما به طور معمول می توانید با چند کلمه دقیقا بگویید که چه می خواهید.مثلا شما در انگلیسی برای اینکه مودبانه یه چیزی و درخواست کنید می گویید CAN YOU PLEASE PASS METHE SALT ولی در زبان روسی کافی است بگویید GIVE SALT PLEASE . حرف زدن به شکل مستقیم شاید به نظرانگلیسی زبانان عجیب بیاید ولی یک چیز طبیعی است . این که کلمات کمتری در مکالمه استغاده بشود، همچنین باعث میشود که شنیدن زبان روسی و فهم آن راحت تر بشود

روسی قاعده های فعلی کمتری هم نسبت به زبان انگلیسی دارد.

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

خلاصه از http://www.russianlessons.net/lessons/getting_started.php

منتشرشده در آموزش زبان
دوشنبه, 08 خرداد 1396 ساعت 15:19

آیا یادگیری زبان اسپانیایی راحت است؟

آیا یادگیری زبان اسپانیایی راحت است؟

یادگیری زبان اسپانیایی

زبان خارجی این نیست که شما یکسری لغت و قواعد یاد بگیرید و آن ها را کنار هم بچینید، یک دنیای تازه ی است. اسپانیایی صحبت کردن به شما توانایی صحبت در بیش از 410 میلیون اسپانیایی زبان از مکزیک گرفته تا آرژانتین و اسپانیا و بخش هایی از آمریکا را می دهد. در حقیقت بعد از مکزیک، آمریکا بیشترین جمعیت اسپانیایی زبان روی زمین را دارد ( بله، حتی بیشتر از خود اسپانیا). پس یادگیری زبان اسپانیایی می تواند خیلی به درد بخور باشد هر جایی در شرق آمریکا ، فلوریدا و ...

یادگیری زبان اسپانیایی برای کسانی که زبان انگلیسی را مسلط اند، بسیار ساده است.درست است که گرامر و ساختار جملات با آنچه در زبان انگلیسی هست متفاوت است. ولی تقریبا شبیه هم است. چون هر دو زبان ریشه لاتین دارند ،همچنین هزاران لغت در این دو زبان تلفظ یکسان و معانی یکسان دارد.

مثلا این جمله ی اسپانیایی را در نظر بگیرید: El restaurante antiguo está cerca del museo de arte. کلمه resturant,museum,art در این دو زبان یکسان است. حالا واژه ی cerca را ببینید شبیه واژه لاتین circa است و antiguo شبیه antique است. اگر همه را در کنار هم بگذاریم به انگلیسی می شود the old resturant is near the art museum

نه تنها اینکه یادگیری زبان اسپانیایی درکش راحت و ساده است ، فهم آن باعث می شود که بتوانید بقیه زبان های رومانیایی مثل فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی را هم بفهمید

آیا یادگیری زبان اسپانیایی راحت است؟

مزایای یادگیری زبان اسپانیایی

اینکه در مکالماتتان یک مقدار اسپانیایی بدانید از چند جهت خوب است:

در تجارت: اینکه چند زبان بلد باشید نه تنها رزومه شما را بهتر می کند بلکه می تواند حیطه ی کاری شما هم عوض کند. به عنوان سومین زبانی که از همه بیشتر روی زمین صحبت می شود ، دانستن کمی اسپانیایی برای هر کسی که تجارت می کند خیلی خوب است.

مسافرت

زندگی در خارج از کشور

تمرین ذهنی- حتی در سنین بالا یادگیری زبان خارجی جدید کمک می کند مغز شما فعال تر بشود.چرا که یادگیری زبان جدید باعث ایجاد پیوندهای جدیدی میان نورون هایتان می شود، هر چه پیوندهای نورونی مغز بیشتر باشد قدرت حل مساله در شما بیشتر می گردد

راه های یادگیری زبان اسپانیایی

حدود 90 میلیون از افراد در جهان زبان اسپانیایی را به عنوان زبان دوم خود یاد گرفته اند، که به طور کلی اسپانیایی زبان ها 500 میلیون نفر شده اند.

یادگیری زبان اسپانیایی در کلاس

که یکی از روش های سنتی و مرسوم است

یادگیری زبان اسپانیایی در کلاسهای خصوصی

این روش یادگیری چون دو به دو است فرصت بیشتری را به فرد برای مکالمه می دهد. در مقایسه با کلاس که معلم باید حواسش به همه ی دانش آموزانش باشد.

سی دی های آموزشی

برای کسانی که وقتشان کم است و می خواهند در ماشین با یک زبان دیگری در تعامل باشند

کلاسهای آنلاین یادگیری زبان اسپانیایی

یادگیری آنلاین هم برای کسانی که بودجه و زمان محدود دارند مناسب است.

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

خلاصه از https://www.babbel.com/learn-spanish

منتشرشده در آموزش زبان
صفحه1 از3

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - پلاک 1948 - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286 - 88973758 - 88973759

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428

مدیر موسسه : فروغ سادات فاطمیان