زبان عربی
دوشنبه, 28 تیر 1395 ساعت 15:38

آموزش زبان عربی

آموزش زبان عربی

 عربی یکی از زبان هایی است که در برخی از مناطق مختلف جهان به ویژه کشورهای اسلامی موجود در منطقه خاورمیانه، گویشوران زیادی دارد. از لحاظ تاریخچه به خانواده زبان های سامی و عبری بر می گردد و در کشورهای عرب به عنوان زبان رسمی برای گفتار و نوشتار به کار می رود. از آنجایی که قرآن کتاب مقدس مسلمانان به این زبان نوشته شده است، یادگیری زبان عربی از اهمیت خاصی برخوردار است؛ زیرا با تسلط بر آن به راحتی می توان معنا و مفهوم آیات قرآنی و بسیاری از نوشته ها و کتاب های مربوط به نویسندگان عرب را متوجه شد. همچنین در طی سال ها این زبان بر سایر زبان های کشورهای همسایه ی خود مثل فارسی،ترکی، اردو و هندی تاثیر گذار بوده است به گونه ای که حتی در میان مکالمات امروزی ما ایرانیان تعداد زیادی از واژگان به زبان عربی شنیده می شود. علاوه بر کشورهای موجود در قاره ی آسیا کشورهایی مثل مراکش، الجزایر و بخش شمالی قاره آفریقا نیز از عربی به عنوان زبان مادری و رسمی خود استفاده می نمایند. البته هر منطقه و هر کشوری لهجه ی مخصوص به خود را دارد و در برخی موارد این لهجه به میزان زیادی از منطقه ی دیگر متفاوت است به همین دلیل به طور کلی معیار، به کارگیری زبان عربی به صورت استاندارد یا کتابی می باشد که بین تمام کشورهای عرب زبان برای آموزش مشترک است و همچنین مورد استفاده نشریاتی مثل روزنامه، کتاب و رسانه های خبری نیز قرار می گیرد.

عربی در سه ساختار کلی مورد استفاده گویشوران و متکلمان قرار می گیرد:

-         عربی استاندارد ( کتابی)

-         عربی کلاسیک ( قرآنی )

-         عربی عامیانه ( گفتاری )

هر یک از این ساختارها به میزان قابل ملاحظه ای در ساختار و جمله بندی و آرایش واژگان با یکدیگر متفاوت هستند. علت به وجود امدن لهجه های مختلف در زبان عربی این است که در گذشته های دور در هر یک از مناطق مذکور یک زبان قدیمی مورد استفاده قرار می گرفته است و با روی کار آمدن عربی به طور کامل ان زبان کنار گذاشته نشده و دارای تاثیراتی بر گویش به کار گیری زبان جدید توسط مردم آن جامعه یا منطقه بوده است، به گونه ای که اکنون پس از گذشت سالها این موضوع تثبیت شده و باعث به وجود امدن لهجه های گوناگون برای متکلمان شده است به این صورت که برخی از حروف و آوا ها به صورت متفاوتی تلفظ می شوند و برای کسانی که به تازگی آموزش زبان عربی را آغاز کرده باشد، تعدد این لهجه ها در تلفظ کلمات می تواند باعث گمراهی وی شود، اما توصیه ی ما به علاقمندان یادگیری این است که تا می توانند قوای شنیداری خود را تقویت کنند تا پس از مدت زمانی بتوانند به حداقل یک و یا دو لهجه ی این زبان تسلط کامل پیدا نمایند.

فواید یادگیری زبان عربی

-         تسلط بیشتر بر زبانی که قرآن با آن نوشته شده است باعث می شود تا توانایی روخوانی صحیح و درک آیات قرآنی را بدون نیاز به مطالعه ی ترجمه ی آنها به دست آورید.

-         برای کسانی که دانش آموز و یا در شرف شرکت در آزمون کنکور و یا دانشجوی رشته هایی مثل علوم سیاسی، وکالت هستند، یادگیری زبان عربی موجب می شود تا بتوانند مفاهیم درسی را بهتر درک کنند و با اشنایی بیشتر با قواعد و اصول ان شانس قبولی در امتحانات و پاسخگویی به سوالات تستی کنکور افزایش می یابد.

-         اگر قصد دارید که برای کار یا تحصیل به کشورهای عربی بروید، تسلط شما به زبان رسمی آنها باعث می شود که بتوانید ارتباطی صمیمانه تر با مردمان آن برقرار نمایید.

-         با آموزش زبان عربی به راحتی می توانید کانال های تلویزیونی عربی را مشاهده کنید، نشریات مثل روزنامه ها و مجله ها و کتاب های نویسندگان ادبیات عرب را بخوانید و معنای و مفهوم آهنگ های زیبای عربی را متوجه شوید.

-         در صورتی که بخواهید برای سفر کاری، تفریحی یا زیارتی به کشورهای عرب زبان سفر کنید، مشکلی برای برقراری ارتباط با مردم، فروشندگان و .... نخواهید داشت.

-         در کشور ایران برای کسانی که در دانشگاه و یا از طریق موسسات آزاد زبان عربی را آموخته اند، فرصت های شغلی بسیاری در آموزش و پرورش، موسسات آموزشی ، دفاتر وکالت، دارالترجمه ها و .... فراهم می باشد.

آموزش خصوصی زبان عربی

با توجه به شرایط زندگی امروزی که صرفه جویی در وقت و هزینه ها از اهمیت زیادی برخوردار است، آموزش و تدریس خصوصی زبان یکی از بهترین روش ها برای یادگیری است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افراد این شیوه را انتخاب می کنند و برخی دیگر نیز بنا به روحیات و عادات خود با شرکت در کلاس های ترمیک آموزشگاهی موافق تر هستند. در هر دو صورت هدف این است که شما بتوانید با هر روشی که راحت تر هستید، یادگیری زبان عربی را هر چه زودتر شروع کنید. برای مشاوره رایگان با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس حاصل نمایید.

مزایای استفاده از جلسات تدریس خصوصی زبان عربی چیست؟

-         صرفه جویی در وقت (عدم نیاز به جا به جایی در ترافیک شهری و پرداخت هزینه رفت و آمد)

-         برگزاری کلاس ها در محلی که شما راحت تر هستید ( منزل ، محل کار یا .... )

-         امکان تعیین ساعات جلسات توسط فرد زبان آموز

-         امکان تعیین مدرس خانم یا اقا

-         برگزاری کلاس به صورت کاملا خصوصی ( در این روش استاد با تمرکز بیشتری به تعلیم فرد یادگیرنده می پردازد)

-         کیفیت بیشتر آموزش زبان عربی به همراه رفع اشکالات در هر جلسه

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 19:21

مکالمه زبان عربی

آموزش مکالمه زبان عربیآموزش مکالمه زبان عربی

قطعا خیلی از شما عزیزان که علاقه مند به یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان عربی هستید تاکنون بارها به این مسئله فکر کرده اید که چگونه می توان کلمات و اصطلاحات محاوره ای به زبان عربی را چنان طبیعی و با اعتماد به نفس به کار ببرم که بتوانم خیلی راحت منظور خود را به شخص مورد نظر منتقل کنم؟بهترین راه برای یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان عربی شرکت در کلاس های خصوصی و تدریس خصوصی زبان عربی می باشد.زیرا در کلاس های عمومی به دلیل وجود محدودیت های زیاد امکان تمرین زیاد و کاربردی وجود ندارد.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان،آماده ارائه خدمت در زمینه آموزش مکالمه زبان عربی می باشد.35 جلسه مکالمه تضمینی زبان عربی فقط خصوصی در موسسه،محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما.ما آماده ایم تا اساتید مجرب و باسابقه خود را بنا به درخواست شما به منزل یا محل کار شما در سراسر تهران بزرگ اعزام نماییم.همچنین شما می توانید کلاس های خود را در موسسه نیز برگزار کنید.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 18:39

تدریس خصوصی زبان عربی

 تدریس خصوصی زبان عربی

 تدریس خصوصی زبان عربی

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان عربی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان عربی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان عربی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ......
کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ....
کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
قویترین مرکز تدریس خصوصی

شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی

هزینه تدریس خصوصی زبان عربی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و ... بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان عربی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست...

آموزش خصوصی زبان عربی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان عربی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان عربی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان عربی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان عربی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان عربی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

تدریس خصوصی زبان عربی توسط اساتید عرب زبان با لهجه های مختلف!

منتشرشده در تدریس زبان

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - پلاک 1948 - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286 - 88973758 - 88973759

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428

مدیر موسسه : فروغ سادات فاطمیان