زبان ترکی استانبولی
جمعه, 11 تیر 1395 ساعت 08:59

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی یکی از شاخه های مجموعه زبان های ترکی اوغوز می باشد که می توان گفت تعداد گویشوران زیادی نیز دارد و نسبت به سایر اعضای این خانواده استفاده از آن رایج تر است و در مناطقی مثل کشور ترکیه، قبرس،یونان، عراق، بلغارستان و .... و هم چنین در کشورهای اروپایی مثل آلمان ( به علت مهاجرت هایی چند سال اخیر ) مورد استفاده قرار گرفته است، ولی به طورکل زبان ترکی استانبولی و آذری ریشه آسیایی / اروپایی دارند که از دوران عثمانی بر جای مانده است. با توجه به اینکه زبان های ترکی و فارسی و عربی از نظر منطقه ی جغرافیایی گویشوران خود در نزدیکی یکدیگر قرار دارند، در گذشته های دور تاثیراتی نیز بر هم داشته اند به گونه ای که وقتی برخی از واژگان را ریشه یابی می کنیم، پیوندهایی بین آنها دیده می شود؛ بنابراین در گذشته زبان ترکی استانبولی نیز تا حدی متاثر از زبان عربی و فارسی بوده است که در سالهای اخیر دچار تغییرات زیادی شده است و استفاده از کلمات بیگانه در هر یک از این زبان ها کاهش پیدا کرده است.

آیا یادگیری زبان ترکی برای یک فارسی زبان سخت است یا خیر؟

باید بگوییم که اینگونه نیست، زیرا اقوام ترک در ایران نیز وجود دارند و اگر شما اصالتا ترک زبان باشید، بسیاری از کلمات از لحاظ شنیداری برایتان راحت خواهد بود و اگر فارس باشید هم به جرات می توان گفت که یادگیری زبان ترکی استانبولی برای شما در حد یادگیری زبان روسی سخت نخواهد بود. توانایی تکلم به این زبان علاوه بر اینکه در کشور ترکیه نیاز شما را به برقراری ارتباط با سایرین بر طرف می سازد، در سایر کشور های همسایه نیز کاربرد خواهد داشت.

دلایل یادگیری زبان ترکی استانبولی

-         یکی از این دلایل می تواند علاقه ی شخصی شما باشد، برای مثال این علاقه می تواند ناشی از تمایل شما به موسیقی این کشور باشد. اگر شما هم یکی از کسانی هستند که آهنگ های ترکیه ای گوش می دهید، قطعا برایت جالب خواهد بود تا معنای کلمات و ترانه ها را متوجه شوید. بسیاری از افراد فارسی زبان وقتی یک آهنگ ترکیه ای را می شنوند احساس نمی کنند که با کلماتی بیگانه طرف هستند، معمولا این افراد دارای استعداد شنوایی و استعداد زبان آموزی قوی هستند و از طریق موسیقی می توانند تا حدی با زبان ترکی استانبولی ارتباط بر قرار کنند.

-         یکی دیگر از دلایل یادگیری ترکی استانبولی ، تمایل به کار و فعالیت تجاری در این کشور است. با توجه به اینکه ایران و ترکیه در همسایگی یکدیگر قرار دارند، از گذشته فعالیت های تجاری بین آنها مرسوم بوده است و دانستن این زبان نقش پر رنگی را در زمینه های شغلی ایفا می کند. هنوز هم افراد زیادی هستند که برای کار به این کشور می روند، پس توانایی مکالمه به زبان ترکی استانبولی برای شخصی که می خواهد در این کشور کار کند، یک امر ضروری برای پیشرفت از لحاظ موقعیت شغلی و تجاری به حساب می آید.

-         دلیل بعدی می تواند مربوط به تحصیل در ترکیه باشد. برای اینکه بتوانید در دانشگاه های این کشور درس بخوانید، علاوه بر زبان انگلیسی تسلط به زبان ترکی استانبولی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. به دنبال این نباشید که بتوانید خیلی سریع و در مدت زمان کم این زبان را بیاموزید، زیرا همانطور که قبلا گفتیم برای یادگیری نیاز دارید که وقت کافی بگذارید و تمرین و تکرار باعث می شود که با گذر زمان میزان تسلط شما افزایش یابد. معمولا کسانی که می خواهند در دانشگاه های ترکیه تحصیل کنند، باید از مدارک لازم مثل (TYS، Yös  یا Ales ) برخوردار باشند و در آزمون های مربوطه شرکت کرده باشند.

-         یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی برای کسانی مناسب است که می خواهند در قالب سفر به این کشور توریستی بروند، اگر چنین قصدی دارید می توانید در یک دوره ی کوتاه بر مکالمات کاربردی و اساسی مسلط شوید و در سفر خود به راحتی با مردم، فروشندگان و ... ارتباط بر قرار نمایید.

راه های یادگیری مکالمه زبان ترکی استانبولی

-          استفاده از کتاب های خود آموز، منابع اینترنتی، کتاب های صوتی، موسیقی و فایل های ویدیویی

-          شرکت در دوره های آنلاین و اینترنتی و آموزش به صورت غیر حضوری

-          شرکت در کلاس های گروهی آموزشگاه ها

-          استفاده از آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

موسسه زبان آموزان پیشرو با برگزاری دوره های کاربردی آموزش زبان ترکی استانبولی در خدمت علاقمندان عزیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها، چگونگی اجرای کلاس ها و ... می توانید با ما مکاتبه نمایید و یا از طریق شماره های موجود در این سایت تماس بگیرید. شما با استفاده از دوره های آموزشی ما با تمرکز بر مکالمه و گرامر، می توانید این زبان را برای دستیابی به سطح مناسبی در مکالمات عمومی یا مکالمات تجاری بیاموزید. استفاده از کلاس های خصوصی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه های شما می شود. برای کسانی که می خواهند در مدت زمان کوتاه تری به حد قابل قبولی از میزان یادگیری برسند، دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بسیار مناسب می باشد.

-          امکان انتخاب مدرس خانم و آقا

-          امکان تعیین ساعات و روز برگزاری جلسات

-          امکان تعیین محل برگزاری جلسات( منزل، محل کار و .... )

موارد بالا دارای قابلیت هماهنگی زیاد با فرد زبان آموز می باشد و همین موضوع باعث شده است تا افراد علاقه ی بیشتری نسبت به استفاده از روش آموزش و تدریس خصوصی داشته باشند.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 19:11

مکالمه زبان ترکی استانبولی

آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی
آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی

قطعا خیلی از شما عزیزان که علاقه مند به یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان ترکی استانبولی هستید تاکنون بارها به این مسئله فکر کرده اید که چگونه می توان کلمات و اصطلاحات محاوره ای به زبان ترکی استانبولی را چنان طبیعی و با اعتماد به نفس به کار ببرم که بتوانم خیلی راحت منظور خود را به شخص مورد نظر منتقل کنم؟بهترین راه برای یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان ترکی استانبولی شرکت در کلاس های خصوصی و تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد.زیرا در کلاس های عمومی به دلیل وجود محدودیت های زیاد امکان تمرین زیاد و کاربردی وجود ندارد.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان،آماده ارائه خدمت در زمینه آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی می باشد.35 جلسه مکالمه تضمینی زبان ترکی استانبولی فقط خصوصی در موسسه،محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما.ما آماده ایم تا اساتید مجرب و باسابقه خود را بنا به درخواست شما به منزل یا محل کار شما در سراسر تهران بزرگ اعزام نماییم.همچنین شما می توانید کلاس های خود را در موسسه نیز برگزار کنید.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 18:07

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

 تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

 تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

موسسه زبان آموزان پیشرو با همکاری گروهی از اساتید برجسته زبان ترکی استانبولی و سایر زبانها و با دو دهه تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ......
کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ....
کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
قویترین مرکز تدریس خصوصی

شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
ضمنا حضور نفر دوم هم از طرف شما بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد.

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد. هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و سایر زبانها با توجه به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و ... بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست...

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان ترکی استانبولی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان ترکی استانبولی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان ترکی استانبولی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

مدیریت و کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی     تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی     تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی در این موسسه برای افرادی که قصد تحصیل در ترکیه را دارند و همچنین جهت آمادگی برای آزمون تومر و نیز برای مبتدیان ، مسافران و تاجران بصورت خصوصی برگزار میگردد و از سری کتابهای hitit و برنامه های جدید آموزشی استفاده میگردد.

منتشرشده در تدریس زبان

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - پلاک 1948 - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286 - 88973758 - 88973759

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428

مدیر موسسه : فروغ سادات فاطمیان