زبان روسی
شنبه, 19 تیر 1395 ساعت 09:14

آموزش زبان روسی

زبان روسی

زبان روسی در بین زبان های اسلاوی مورد استفاده در قاره اروپا از بیشترین تعداد متکلمان و بیشترین میزان کاربرد برخوردار است و امروزه به عنوان زبان رسمی در کشور روسیه و برخی از کشورهای اروپای شرقی مثل اوکراین و بلاروس و ... مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر افراد فکر می کنند که این زبان بسیار سخت و یادگیری ان بسیار دشوار است، اما اگر علاقه داشته باشید یادگیری هیچ زبان جدیدی برایتان سخت نخواهد بود . هم چنین می توانید امیدوار باشید که زبان روسی به اندازه ی چینی و ژاپنی سخت نیست، زیرا برخی از واژگان و کلمات آن ریشه لاتین دارند؛ پس می توانید اشتراکاتی بین آن و انگلیسی پیدا کنید. به علاوه لهجه زیبای سخن گویی به روسی، باعث شده است تا بسیاری از افراد نسبت به یادگیری این زبان علاقه مند باشند. یادگیری یک زبان جدید علاوه بر اینکه هیچ محدودیت سنی ندارد، یک تمرین ذهنی بسیار خوب محسوب می شود و شما به مرور متوجه خواهید شد که میزان اعتماد به نفستان افزایش یافته است. حال هر چه قدر هم که زبان روسی سخت باشد، وقتی بیشتر بیاموزید و بتوانید آنرا برای صحبت های روزمره ی خود به کار بگیرید، احساس خیلی بهتری خواهید داشت. توصیه می کنیم برای آموزش زبان روسی تنها به شنیدن و منابع اینترنتی و کتاب های مختلف اکتفا نکنید، بلکه یکبار تصمیم قاطعانه ای بگیرید و مطابق با یک برنامه ریزی مشخص از آموزش آکادمیک استفاده کنید، به این منظور می توانید در کلاس های اموزشگاهها شرکت کنید و یا از روش تدریس خصوصی استفاده نمایید. چرا روش های آکادمیک برای یادگیری زبان روسی بهتر است؟

زیرا آموزش این زبان باید بر اساس استانداردهای منطقی و سرفصل های مشخص آغاز شده و ادامه داده شود. شخصی که به عنوان مدرس وظیفه ی تعلیم شما را بر عهده می گیرد، باید به میزان زیادی بر گرامر این زبان و روش های تدریس آشنا باشد تا بتواند به شکلی کاملا کاربردی مفاهیم را به شما یاد دهد و با استفاده از سیستم آموزشی آکادمیک، آموختن زبان روسی برای شما نیز آسانتر خواهد شد.

کاربرد زبان روسی در زندگی امروزی

یادگیری این زبان به صورت جدی به کسانی که قصد مهاجرت یا سفر به روسیه، تجارت و شروع یک فعالیت اقتصادی در این کشور و یا ادامه تحصیل و پذیرش در دانشگاه های روسیه را دارند، توصیه می شود . به طور کلی تسلط به زبان رسمی هر کشوری یک مزیت مهم محسوب می شود، صرف نظر از اینکه هدف شما از رفتن به آن منطقه چیست اما اگر بتوانید به راحتی با مردمان آن سرزمین ارتباط برقرار کنید، خودتان احساس خواهید کرد که چقدر زندگی اسانتر خواهد شد. یادگیری زبان روسی برای بسیاری از افرادی که از لحاظ کاری در زمینه های نفت و گاز فعال هستند و به امید دستیابی به فرصت های شغلی خیلی بهتر به روسیه مهاجرت می کنند، ضروری می باشد. برای کسانی که در صنعت توریسم و گردشگری فعال هستند، نیز آموختن این زبان ضروری است، منظور این است که برخی از مشاغل خاص ایجاب می کنند که فرد زبان روسی را یاد بگیرد؛ حتی اگر به آن خیلی علاقه نداشته باشد، ولی کسی که بر اساس علاقه اش به دنبال یادگیری برود، خیلی خیلی سریع تر پیشرفت خواهد کرد. با توجه به اینکه در سال های اخیر رابطه ی تجاری کشور ایران با روسیه افزایش یافته است، بستر شغلی مناسبی برای کسانی که به زبان روسی مسلط هستند فراهم شده است، البته در هر زمینه ای قطعا رقابت وجود دارد و شما به هر میزان که بتوانید مهارت خود را افزایش دهید، می توانید از این زبان برای دستیابی به شغل های بهتر استفاده نمایید.

آشنایی با نحوه تلفظ و ترجمه الفبای روسی

این زبان با خط و الفبای سیریلیک نوشته می شود که از قرن نهم میلادی به جای مانده است. زبان روسی امروزی 33 حرف الفبا دارد و اگر با تمرکز و دقت کافی به تمرین آنها بپردازید در مدت زمان یک هفته به طور کامل بر الفبای آن مسلط خواهید شد.

آموزش زبان روسی


آموزشگاه زبان روسی در تهران و کرج

موسسه زبان آموزان پیشرو آماده برگزاری جلسات آموزشی و عقد قرارداد با سازمان ها، ادارات، شرکت های خصوصی، مدارس و ... می باشد. کادر آموزشی ما متشکل از مدرسان با تجربه و تحصیل کرده ای است که برای همکاری با ما واجد شرایط و معیارهایمان بوده اند و دارای سابقه کافی در امر تدریس خصوصی زبان روسی هستند. هم چنین سعی داریم که از جدیدترین متد و روش های آموزشی برای تدریس این زبان در سطوح مقدماتی و پیشرفته (گفتاری، نوشتاری، شنیداری) استفاده کنیم تا درک این زبان برای فرد یادگیرنده اسان تر شود و بتواند در مدت زمان مشخص به توانایی برقراری ارتباط از طریق مکالمات دست یابد. ، بنابراین با اطمینان خاطر از اینکه در پایان، از کیفیت اموزش و نظم در برگزاری کلاسها راضی خواهید بود، با ما ارتباط برقرار نمایید. برای استفاده از دوره های تدریس خصوصی زبان روسی موسسه زبان آموزان پیشرو فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

منتشرشده در آموزش زبان
سه شنبه, 04 خرداد 1395 ساعت 14:20

مکالمه زبان روسی

آموزش مکالمه زبان روسیآموزش مکالمه زبان روسی

قطعا خیلی از شما عزیزان که علاقه مند به یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان روسی هستید تاکنون بارها به این مسئله فکر کرده اید که چگونه می توان کلمات و اصطلاحات محاوره ای به زبان روسی را چنان طبیعی و با اعتماد به نفس به کار ببرم که بتوانم خیلی راحت منظور خود را به شخص مورد نظر منتقل کنم؟بهترین راه برای یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان روسی شرکت در کلاس های خصوصی و تدریس خصوصی زبان روسی می باشد.زیرا در کلاس های عمومی به دلیل وجود محدودیت های زیاد امکان تمرین زیاد و کاربردی وجود ندارد.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان،آماده ارائه خدمت در زمینه آموزش مکالمه زبان روسی می باشد.35 جلسه مکالمه تضمینی زبان روسی فقط خصوصی در موسسه،محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما.ما آماده ایم تا اساتید مجرب و باسابقه خود را بنا به درخواست شما به منزل یا محل کار شما در سراسر تهران بزرگ اعزام نماییم.همچنین شما می توانید کلاس های خود را در موسسه نیز برگزار کنید.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 18:44

تدریس خصوصی زبان روسی

 تدریس خصوصی زبان روسی

 تدریس خصوصی زبان روسی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو با بیش از 18 سال تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان روسی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان روسی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان روسی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ......
کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ....
کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
قویترین مرکز تدریس خصوصی

شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
در ضمن حضور تا 2 نفر هم از طرف شما در آن کلاس بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد.
هزینه تدریس خصوصی زبان روسی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

آموزش خصوصی زبان روسی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان روسی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان روسی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان روسی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان روسی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان روسی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

تدریس خصوصی زبان روسی توسط اساتید مجرب و روس زبان

منتشرشده در تدریس زبان

تماس با ما

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428