زبان ایتالیایی
یکشنبه, 21 خرداد 1396 ساعت 14:35

یادگیری زبان ایتالیایی

یادگیری زبان ایتالیایی

حدود 21 میلیون نفر در دنیا زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم صحبت می کندد ، که بدین صورت کل افراد ایتالیایی زبان 85 میلیون نفر می شوند . اگرچه که 17 میلیون آمریکایی معتقدند که اجدادشان ایتالیایی بوده اند اما فقط 1 میلیون از آن ها می توانند به خوبی ایتالیایی حرف بزنند. با این علاقه شدید آمریکایی ها به اجدادشان اصلا تعجب آور نیست که بدانید ایتالیایی زبان چهارمی است که در دانشگاه هایشان تدریس می شوند و ثبت نام در آن بیش از متقاضیان آلمانی و فرانسوی است.

تعداد زبان آموزان ایتالیایی در 10 سال اخیر رشد 40% داشته است

یادگیری زبان ایتالیایی

چرا باید زبان ایتالیایی را یاد بگیریم؟

آیا واقعا تصمیم دارید که یک زبان خارجی را یاد بگیرید ولی نمی دانید کدام زبان را ؟ شما نمی دانید یادگیری هر زبانی چقدر برای شما مزیت خواهد داشت ، در اینجا دلایلی که باید زبان ایتالیایی را یاد بگیرید برایتان آورده شده است.

دلیل اول برای یادگیری زبان ایتالیایی این است که شما از روز اول قادر به صحبت کردن خواهید بود

اگر شما زبان انگلیسی را مسلط باشید ، لغات زیادی بین زبان ایتالیایی با انگلیسی مشترک است . تقریبا 30% لغت های انگلیسی ریشه لاتین دارند ، و زبان ایتالیایی نزدیکترین زبان به رومیان است. این شاید برای بقیه زبان ها که پایه رومی دارد هم باشد ، ولی زبان ایتالیایی به خاطر تلفظ راحتش از بقیه ی زبان ها پیشی می گیرد. تلفظ این زبان به راحتی از روی نوشتار قابل بیان است ، که این برای زبان آموزان مبتدی ایتالیایی خیلی مزیت محسوب می شود. به علاوه ، افعال در زبان ایتالیایی کمی شبیه ساختار آن در زبان انگلیسی است.

دلیل دوم برای یادگیری زبان ایتالیایی این است شما در مورد زبانی که خودتان صحبت می کنید بیشتر می فهمید

وقتی شما یک زبان خارجی دیگر یاد می گیرید ، شما بدون غرض می توانید به طورباور نکردنی ای راجع به زبان مادری خودتان بیشتر بیاموزید. این در یادگیری هر نوع زبان خارجی ای مصداق دارد

یادگیری زبان ایتالیایی واقعا برای زمینه های کاری خوب است . ایتالیا از لحاظ هنری، دکوراسیون داخلی ، مد ، طراحی گرافیکی ، رباتیک ، وسایل حمل و نقل و .... در دنیا حرف اول را می زند بیش از 60% گنجینه های هنری در ایتالیا یافت شده .

زبان ایتالیایی یکی از زیبا ترین زبانهایی صحبت شده در جهان است .

بیشترین تعداد لغت برای توصیف یک غذا در زبان ایتالیایی وجود دارد

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منبع: https://www.babbel.com/en/magazine/top-5-reasons-to-learn-italian

منتشرشده در آموزش زبان
چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 14:04

آموزش زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زبان هایی است که بیشترین اشتراک واژگان را با لاتین دارد و می توان گفت که تا حدودی به اسپانیایی نیز شبیه می باشد. به صورت گسترده در کشور ایتالیا و به صورت نسبی در کشورهایی مثل ونزوئلا، مراکش، آرژانتین، اتریش، لیبی، سوییس، فرانسه، تونس، اسلونی، سومالی و .... صحبت می شود. علاقه مندان به این زبان آهنگین عمدتا دانشجویانی هستند که برای ادامه ی تحصیل می خواهند به این کشور بروند و در موارد زیادی نیز افراد بنا بر علاقه ی شخصی یادگیری زبان ایتالیایی را شروع می کنند. بدیهی است که اگر قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در هر کشوری را داشته باشید، تسلط بر مکالمه و گرامر زبان آن منطقه می تواند بسیاری از نیازهای زندگی و درسی شما را که از طریق ارتباطات و مکاتبات انجام می پذیرد، بر طرف سازد. پس از انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی، زبان ایتالیایی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و یکی از انتخاب های افراد برای یادگیری است. معمولا با یاد گرفتن یک زبان خارجی، آموختن زبان های بعدی نیز آسان تر می شود؛ زیرا به راحتی می توانید متوجه اشتراکات واژه ها شوید و حتی معانی برخی را حدس بزنید. این زبان به گونه ای است که تقریبا شما همان چیزی را که می نویسید، می خوانید و به همین دلیل به یاد سپردن تلفظ کلمات برای شخص یادگیرنده آسانتر خواهد شد و واضح تر خواهد بود، هر چند که زبان ایتالیایی نیز همانند هر زبانی قوانین و قواعد مخصوص به خود را دارد که تنها با تمرین و تکرار می توان بر این موارد تسلط کافی را به دست آورد.

یادگیری زبان ایتالیایی

برای بسیاری از افراد قبل از آموختن یک زبان ، میزان سختی یا آسانی آن مطرح است و این موضوع از اینجا ناشی می شود که اکثریت انسان ها دستیابی سریع تر به نتیجه ی نهایی را دوست دارند، البته که کسب مهارت در کوتاه ترین زمان ممکن بسیار لذت بخش است اما برای آموزش زبان باید وقت کافی را صرف نمود و همه چیز به خود شخص بستگی دارد که چقدر مطالب جدید را تکرار و تمرین می کند. بنابراین بهترین پاسخی که می توانیم به شما بدهیم این است که یادگیری زبان ایتالیایی به مرور زمان و وابسته به میزان تلاش خودتان آسان تر خواهد شد. زبان هایی که تلفظ آهنگین و تقریبا آسانی دارند از نظر مدت زمان لازم برای یادگیری در حد متوسطی قرار خواهند گرفت و به همین دلیل نمی توانیم بگوییم که یاد گرفتن آن سخت است، اما به عنوان یک راهنمایی؛ شما باید بر روی گرامر این زبان وقت بیشتری بگذارید. یک نکته ی جالب رو به رو شدن با افرادی است که می توانند در آن واحد به چند زبان زنده ی دنیا صحبت کنند، اگر شما هم چنین خواسته ای دارید و دوست دارید به این مهارت دست یابید، مطمئن باشید که دستیابی به آن از طریق تمرین و تکرار موثر خواهد شد و همچنین زمانی که یک زبان دیگر به جز فارسی را می آموزید، آموختن زبان بعدی حتی اگر ایتالیایی باشد برایتان آسانتر می گردد؛ زیرا مغز ارتباطات ساده ای را بین واژگان با تلفظ مشابه یا نوشتار مشابه برقرار می سازد. منکر این موضوع نمی شویم که برخی از افراد استعداد زیادی در یادگیری زبان دارند؛ اما هر شخصی با داشتن علاقه، پشتکار و تمرین می تواند به این موفقیت برسد.

موسسه زبان آموزان پیشرو

ما در موسسه زبان آموزان پیشرو با بهره مندی از جدیدترین متد های آموزشی و همکاری با مدرسان محترم و با برگزاری دوره های آموزش زبان ایتالیایی در خدمت علاقه مندان هستیم. کلاس های ما به گونه ای که به مرور بر مکالمه و گرامر مسلط خواهید شد و اگر با هدف مهاجرت به کشور ایتالیا و یا ادامه ی تحصیل در دوره های آموزشی ما شرکت می کنید، آنچه می آموزید برایتان بسیار کاربردی و قابل استفاده خواهد بود، هر چند که تا حد زیادی میزان تلاش و پشتکار خودتان نیز در پیشرفت یادگیری تاثیر گذار می باشد. برای دستیابی به سطح خوبی در مکالمات زبان ایتالیایی می توانید در کلاس های بحث آزاد شرکت نمایید. البته برای استفاده از این کلاس ها اگر تا حدی نسبت به این زبان آشنا باشید بهتر است. سایر دوره ها به صورت ترمیک بوده و از کتاب های معتبر برای آموزش استفاده خواهد شد. برای مشاوره و یا اطلاع از آزمون تعین سطح می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی در تهران و کرج

یکی از روش های بسیار محبوب که از طریق آن می توانید هر زبانی را به آسانی، بدون نیاز به صرف وقت برای رفتن به آموزشگاه یاد بگیرید، روش تدریس خصوصی است که برگزاری آن به صورت عادی و یا فشرده نیز امکان پذیر است و در واقع همه چیز توسط خود شما تعیین می گردد. از این طریق می توانید زبان ایتالیایی را در زمان و محل دلخواه ( منزل یا محل کار ) خود یاد بگیرید. در وقت شما به میزان زیادی صرفه جویی خواهد ش؛ زیرا دیگر لازم نیست که مدت زمانی را جهت رفتن به کلاس های آموزشگاه صرف کرده و شلوغی و ترافیک خیابانها را تحمل نمایید. انتخاب مدرس خانم یا آقا بر عهده ی شماست و می توانید در صورت نداشتن رضایت، یکی از دیگر از اساتید موسسه ما را برای تدریس خصوصی زبان ایتالیایی انتخاب نمایید.

انواع دوره های آموزش زبان ایتالیایی در کرج و تهران

دوره های آمادگی جهت شرکت در آزمون سفارت ایتالیا

دوره های مکالمه فشردهو حرفه ای برای مسافرت، تجارت، بازاریابی و ...

دوره های آموزش مکالمه ایتالیایی مخصوص آمادگی برای تحصیل در دانشگاههای ایتالیا

کلاس های آموزشی برای کودکان ( آماده عقد قرارداد با مهد کودک ها و مدارس )

امکان برگزاری دوره های آموزشی زبان ایتالیایی برای کارکنان ادارات، شرکت ها و سازمانها

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 19:08

مکالمه زبان ایتالیایی

آموزش مکالمه زبان ایتالیاییآموزش مکالمه زبان ایتالیایی

قطعا خیلی از شما عزیزان که علاقه مند به یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان ایتالیایی هستید تاکنون بارها به این مسئله فکر کرده اید که چگونه می توان کلمات و اصطلاحات محاوره ای به زبان ایتالیایی را چنان طبیعی و با اعتماد به نفس به کار ببرم که بتوانم خیلی راحت منظور خود را به شخص مورد نظر منتقل کنم؟بهترین راه برای یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان ایتالیایی شرکت در کلاس های خصوصی و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می باشد.زیرا در کلاس های عمومی به دلیل وجود محدودیت های زیاد امکان تمرین زیاد و کاربردی وجود ندارد.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان،آماده ارائه خدمت در زمینه آموزش مکالمه زبان ایتالیایی می باشد.35 جلسه مکالمه تضمینی زبان ایتالیایی فقط خصوصی در موسسه،محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما.ما آماده ایم تا اساتید مجرب و باسابقه خود را بنا به درخواست شما به منزل یا محل کار شما در سراسر تهران بزرگ اعزام نماییم.همچنین شما می توانید کلاس های خود را در موسسه نیز برگزار کنید.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 18:01

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

 تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

یادگیری یک زبان جدید، کلیدی طلایی برای توسعه ی ارتباطات در زندگی امروزی شماست. اگر می خواهید به این مهارت دست یابید، از همین حالا شروع کنید و از وقت و فرصتی که در اختیار دارید به بهترین شکل استفاده نمایید. قبل از یادگیری زبان ایتالیایی لازم نیست به میزان سخت بودن و یا آسان بودن آن فکر کنید، چیزی که شما به آن نیاز دارید این است که هر چه سریع تر شروع کنید. خواهید دید که پس از گذشت مدت زمانی از آغاز فرآیند یادگیری، به مرور زمان و بر اساس میزان تلاش خودتان زبان ایتالیایی را با اشتیاق بهتری می آموزید . رموز موفقیت در آموختن یک زبان جدید داشتن علاقه، پشتکار، حوصله و تمرین و تکرار روزانه، به میزان کافی می باشد.

هدف شما از آموختن این زبان چیست؟

علاقه ی شخصی؟ سفر کاری یا تفریحی ؟ مهاجرت؟ ادامه ی تحصیل در دانشگاه های این کشور؟

با هر هدفی که هستید، اگر می خواهید بیشتر پیشرفت کنید و با دقت بیشتری مسیر یادگیری زبان ایتالیایی را ادامه دهید؛ ما اینجا هستیم تا این کلید را در دستان شما قرار دهیم و در این مسیر جدید و هیجان انگیز راهنمایتان باشیم.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی در موسسه زبان آموزان پیشرو

یکی از تخصصی ترین مراکز فعال در زمینه ی تدریس خصوصی زبان ایتالیایی،آموزش خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو می باشد. هیچ عاملی به اندازه کیفیت آموزش، نتوانسته است در مدت 18 سال سابقه ی موفق موسسه ما رضایت زبان آموزان را تامین نماید؛ مفتخریم که توانسته ایم یکی از بهترین ها در این خصوص باشیم و با استفاده از تجربه های خود در امر آموزش شما عزیزان را راهنمایی کنیم. برای آموزش زبان ایتالیایی و هم چنین برگزاری دوره های تدریس خصوصی سعی کرده ایم با بهترین اساتید خانم و آقا که دارای سابقه ی آموزشی درخشان و همچنین آموزش دیده در دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور و یا به عنوان استاد Native هستند، همکاری نماییم.

-         دوره های زبان ایتالیایی در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته به صورت خصوصی یا فشرده ( جهت صرفه جویی در زمان شما ) برگزار می شوند.

-         تعیین سطح، برای کسانی که از قبل آشنایی مختصری با این زبان دارند، به صورت رایگان انجام می شود.

-         بر اساس شرایط مالی فرد زبان آموز، امکان پرداخت شهریه ها به صورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط مقدور می باشد.

ویژگی های خدمات آموزشی موسسه زبان آموزان پیشرو

- 35 جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی که بر اساس تمایل شما در منزل، موسسه یا محل کارتان تشکیل می شود.

- دوره های مکالمه ویژه مدیران ، شرکت ها ، تجار و مسافرین

- مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل

تدریس خصوصی مکالمه زبان ایتالیایی ( به صورت تضمینی )

- دوره های کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون سفارت و همچنین اخذ پذیرش از دانشگاههای ایتالیا

-کلاس های فقط مکالمه ویژه ی شاغلین (بر گزاری در روزهای پنجشنبه و جمعه )

- ارائه ی آموزش به اشخاص، خانواده ها، کودکان/ آماده عقد قرارداد با شرکت ها ، موسسات، مدارس، مهد کودک ها و ...

 پکیج آموزش زبان ایتالیایی مخصوص کودکان ( استفاده از اساتید ویژه کودکان )

 دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبان ها ( ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکت های اداری و تجاری ، مسافران، تاجران و ......)

ویژگی های جلسات آموزش زبان ایتالیایی

-         اعزام مدرس خانم و آقا بر اساس انتخاب فرد زبان آموز به منزل یا محل کار ( شرکت، موسسه و ... ) جهت برگزاری جلسات آموزشی

-         تعیین ساعت و محل تشکیل کلاس ها به صورت توافقی بین شما و استاد انتخاب شده

-        جلسات بر اساس هدف زبان آموز از یادگیری زبان مورد نظرشان برگزار میشود

-         هزینه آموزش خصوصی زبان در منزل، محل کار و یا موسسه یکسان می باشد.

-        اگر تمایل داشته باشید می توانید در حالی که " فقط شهریه ی یک نفر را پرداخت می کنید"، به همراه یکی از دوستانتان به صورت دو نفره در کلاس های خصوصی شرکت کنید .

-        پس از اتمام جلسه سوم تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ، در صورتی که به هر دلیلی، زبان آموز از تدریس مدرس راضی نباشد، موسسه بدون احتساب آن جلسات گذرانده شده، استاد دیگری را جایگزین می نماید.

 

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

دوره های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

نحوه آموزش و تدریس خصوصی زبان ایتالیایی و سایر زبان ها در این موسسه مکالمه محور است و تمرکز روی چهار مهارت اصلی یعنی مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات قرار می گیرد . در این کلاس ها زبان آموز ترغیب به صحبت کردن می شود ، در کنار آن نکات گرامری گفته شده و سعی در بالابردن دایره لغات می گردد . این روش یکی از محبوب ترین شیوه های آموزش زبان می باشد که علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها، به علت خصوصی بودن کلاس، استاد تمرکز ویژه ای بر آموزش زبان ایتالیایی به شخص شما دارد و با خیال راحت می توانید سوالات خود را مطرح نموده و اشکالات را رفع نمایید. در این کلاس ها از منابعی مثل کتاب های Espresso استفاده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تدریس خصوصی و آموزش زبان ایتالیایی با ما تماس بگیرید.

کادر آموزشی و دفتری موسسه زبان آموزان پیشرو، به تمامی متقاضیان یادگیری زبان ایتالیایی، این اطمینان را می دهد که با به کارگیری بهترین و با کیفیت ترین برنامه ی آموزشی و با دریافت " مناسبترین شهریه "در کوتاهترین زمان ممکن می توانیم شما را به هدفتان نزدیکتر کنیم و در این مسیر راهنمای شما باشیم.

سایر خدمات موسسه زبان آموزان پیشرو

-         ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما

-         حضور در کارخانجات برای امر ترجمه به زبان ایتالیایی

-         معرفی نیروی مترجم برای نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور

-         تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز و سایر شهرهای توریستی ایران

منتشرشده در تدریس زبان

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - پلاک 1948 - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286 - 88973758 - 88973759

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428