زبان اسپانیایی
سه شنبه, 04 خرداد 1395 ساعت 13:41

آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی

یکی از زیباترین و خوش آهنگ ترین زبان های دنیا، اسپانیایی می باشد و گویشوران زیادی در  سطح جهان ( بیش از 22 کشور ) به این زبان سخن می گویند. علاوه بر اینکه زبان مادری در کشور اسپانیا می باشد، در کشورهایی دیگری از جمله آمریکا نیز به عنوان زبان دوم مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی شمار گویشوران و کسانی که از آن برای سخن گفتن استفاده می نمایند، بسیار زیاد می باشد. شاید برایتان این سوال مطرح شود که چرا اکثر افراد نسبت به یادگیری این زبان علاقه نشان می دهند ؟

دلایل یادگیری زبان اسپانیایی

در جواب این سوال باید بگوییم که بالا بودن آمار تلکم به زبان اسپانیولی در سطح جهان، یکی از دلایل استقبال زیاد برای یادگیری آن است به گونه ای که بعد از چینی و انگلیسی، سومین زبان پر تکلم در دنیا محسوب می گردد. جوانان و کسانی که به موسیقی این کشور علاقه مند هستند سعی دارند که با آموختن این زبان بتوانند متوجه ی معنی ترانه ها شوند و زمانی که شما متوجه ی کلام و شعر یک اهنگ می شوید از شنیدن آن لذت بیشتری خواهید برد. از دیگر دلایل علاقمندی به یادگیری زبان اسپانیایی کاربرد آن در صنعت گردشگری و فعالیت های توریستی، مسافرت های تفریحی یا کاری، مهاجرت و تحصیل می باشد. توانایی صحبت کردن به این زبان علاوه بر اینکه در این کشور نیاز شما را به برقراری ارتباط با سایرین بر طرف می سازد، در سایر کشور ها هم کاربرد خواهد داشت برای مثال اگر در برخی از شهرهای آمریکای مرکزی و جنوبی ( ونزوئلا، مکزیک، شیلی، آرژانتین، کوبا، اکوادور، پرو، کلمبیا، بولیوی، پاراگوئه، اروگوئه به جز برزیل ) جویای کار باشید، تسلط شما بر زبان اسپانیایی یک مزیت محسوب می گردد، البته با توجه به افزایش کاربردهای اقتصادی، سیاسی و گردشگری این زبان بازار کار برای شما در کشور ایران و در هر نقطه از جهان نیز فراهم می باشد و با اندکی تلاش می توانید به موقعیت های شغلی مناسبی دست یابید. علاوه بر تمامی مواردی که گفته شد، علاقه ی شخصی و لذت بردن از به کارگیری کلمات و جملات خوش آهنگ اسپانیایی یکی دیگر از دلایل ترغیب افراد به  یادگیری این زبان می باشد زیرا تلفظ واژه ها در زبان Spanish بسیار زیبا و راحت می باشد و به دلیل آهنگین بودن، به سادگی در ذهن می ماند.

آموزش زبان اسپانیایی

گستردگی استفاده از این زبان در سطح بین المللی یکی از دلایلی است که ضرورت یادگیری آن را مطرح می نماید، بنابراین اگر به هر دلیلی ائم از کار، مهاجرت و یا تحصیل نیز به یادگیری این زبان دارید، بهتر است که هر چه سریع تر اقدام نمایید. برای آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه ها، کتابها و روش های متعددی وجود دارد و شما می توانید در کلاس های عمومی که در موسسات برگزار می شود شرکت کنید. اگر وقت  کافی برای حضور در این کلاس ها را ندارید می توانید یک معلم خصوصی بگیرید. اما یک موضوع مهم که بین افراد علاقه مند به آموختن این زبان وجود دارد این است که آیا اگر در ابتدا زبان انگلیسی را یاد بگیریم، آموختن زبان اسپانیایی برای ما آسانتر می شود؟

لازم به ذکر است که هر فردی به جز زبان مادری خود، اگر یک زبان دیگر را یاد بگیرد قطعا می تواند زبان های بعدی و بعدی را نیز بیاموزد و حداقل به همان میزانی که برای فراگرفتن زبان دوم وقت گذاشته است، باید مجدا تلاش نماید، اما چون یک بار این پروسه را طی کرده است ذهن وی آماده تر و پذیرای آموزش زبان جدید خواهد بود. بنابراین همه چیز به خود فرد بستگی دارد هر چند که علاقه یک عامل بسیار مهم برای استمرار انگیزه و ادامه دادن تلاش می باشد. یادگیری زبان اسپانیایی نیز مانند سایر زبان ها نیازمند علاقه، پشتکار، صرف وقت کافی و تمرین و تکرار مداوم می باشد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی بهتر است یا شرکت در کلاس های عمومی آموزشگاه؟

همه چیز به شرایط شما بستگی دارد. در ابتدا باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهید که شما با کدام روش و با کدام شیوه راحت تر هستید. برای مثال برخی از افراد با توجه به شرایط روحی و شخصیتی ترجیح می دهند تا در کلاس های عمومی شرکت کنند و با سایر  زبان آموزان در ارتباط مستقیم باشند. برخی دیگر تمایل دارند که از کلاس های نیمه خصوصی  استفاده کنند و تعداد همکلاسی های آنها کمتر باشد و برخی نیز ترجیح می دهند که از روش تدریس خصوصی زبان اسپانیایی استفاده نمایند. بهر حال شما باید با توجه به شرایط و علایق خود یکی از روش ها را انتخاب نمایید.حتی می توانید هر سه مورد را تجربه نمایید تا بتوانید تشخیص دهید که در کدام حالت میزان تمرکز، یادگیری و کارایی شما در حد بالاتر و راضی کننده تری قرار دارد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی

با موسسه ی زبان آموزان پیشرو حرفه ای بیاموزید.

 ما همواره سعی داریم برای تامین رضایت زبان آموزان موسسه ی خود بهترین کیفیت آموزشی را به آنها ارائه دهیم و در این راستا از اساتید با تجربه و برتر، اساتید native اسپانیایی و کسانی که دارای تحصیلات دانشگاهی عالیه هستند بهره خواهیم گرفت. دوره های آموزش زبان اسپانیایی به صورت عمومی، نیمه خصوصی و تدریس خصوصی اجرا می گردد و از برترین و جامع ترین کتاب ها نیز برای آموزش گرامر و مکالمه استفاده خواهد شد. بنابراین توصیه ی ما به افراد علاقه مند این است که با استفاده از مشاوره ی رایگان که توسط موسسه ی ما ارائه می گردد، بتوانند دوره ای را که از لحاظ ویژگی ها و مدت زمان، برای آنها مناسب تر است انتخاب نمایند. هم چنین اگر هدف خود را از یادگیری زبان اسپانیایی مشخص سازید ما می توانیم به صورت تخصصی تر به شما آموزش دهیم. برای مثال اگر هدف شما افزایش میزان تسلط در سخن گفتن می باشد می توانید در دوره های مکالمه زبان اسپانیایی یا کلاس های free discussion شرکت نمایید. بنا به درخواست شما جهت تدریس خصوصی زبان اسپانیایی، اعزام مدرس خانم یا آقا به محل، موسسه، شرکت یا منزل شما مقدور میباشد.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 19:15

مکالمه زبان اسپانیایی

آموزش مکالمه زبان اسپانیاییآموزش مکالمه زبان اسپانیایی

قطعا خیلی از شما عزیزان که علاقه مند به یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان اسپانیایی هستید تاکنون بارها به این مسئله فکر کرده اید که چگونه می توان کلمات و اصطلاحات محاوره ای به زبان اسپانیایی را چنان طبیعی و با اعتماد به نفس به کار ببرم که بتوانم خیلی راحت منظور خود را به شخص مورد نظر منتقل کنم؟بهترین راه برای یادگیری و تسلط بر مکالمه زبان اسپانیایی شرکت در کلاس های خصوصی و تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می باشد.زیرا در کلاس های عمومی به دلیل وجود محدودیت های زیاد امکان تمرین زیاد و کاربردی وجود ندارد.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان،آماده ارائه خدمت در زمینه آموزش مکالمه زبان اسپانیایی می باشد.35 جلسه مکالمه تضمینی زبان اسپانیایی فقط خصوصی در موسسه،محل کار و یا منزل و محل مورد نظر شما.ما آماده ایم تا اساتید مجرب و باسابقه خود را بنا به درخواست شما به منزل یا محل کار شما در سراسر تهران بزرگ اعزام نماییم.همچنین شما می توانید کلاس های خود را در موسسه نیز برگزار کنید.

منتشرشده در آموزش زبان
جمعه, 03 ارديبهشت 1395 ساعت 18:25

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

 تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

 تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

موسسه آموزشی زبان آموزان پیشرو با بیش از 18 سال تجربه و سابقه موفق در زمینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی و سایر زبان ها در منزل ،محل کار و نیز موسسه آماده ارائه خدمات در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان اسپانیایی می باشد.تخصصی ترین مرکز آموزش زبان اسپانیایی و سایر زبان ها بصورت خصوصی عادی و فشرده.مشاوره و تعیین سطح رایگان در موسسه و پرداخت شهریه بصورت اقساط.مکالمه تضمینی با جدیدترین متد های آموزشی.

۳۵ جلسه مکالمه تضمینی فقط خصوصی در موسسه ، محل کار و یا منزل
دوره های مکالمه کاملاً کاربردی ویژه مدیران ، شرکتها ، تجار و مسافرین
مکالمه فشرده کاملاً کاربردی جهت مصاحبه ، سفر ، مهاجرت ، کار و تحصیل
دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
دوره های ویژه از پایه تا آموزش حرفه ای و تخصصی همه زبانها ویژه اشخاص ، پزشکان ، مهندسین ، متخصصان ، مدیران ، پرسنل شرکتهای اداری و تجاری ، مسافران و ......
کلاسهای ویژه مکالمه و درک شنیداری
با اعزام فوری اساتید برگزیده خانم و آقا به تمام نقاط تهران ، کرج و شهرری
تدریس توسط بهترین اساتید تحصیل کرده داخل و خارج کشور و حتی اساتید نی تیو
اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
آماده عقد قرارداد با شرکتها ، موسسات و ....
کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه و جمعه
قویترین مرکز تدریس خصوصی

شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی حتی در ۸ الی ۹ قسط
در ضمن حضور تا 2 نفر هم از طرف شما در آن کلاس بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد.
هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در منزل،محل کار و یا موسسه یکی می باشد

و نیز پس از اتمام جلسه سوم تدریس هم در صورتی که به هر دلیلی،مدرس مورد رضایت نبود با درخواست زبان آموز،موسسه بدون احتساب آن جلسات استاد دیگری جایگزین می نماید.

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی

بهترین انتخاب برای افرادی که قصد دارند زبان اسپانیایی را به بهترین شکل و روش ممکن فراگیرند،آموزش خصوصی زبان اسپانیایی و حضور در کلاس های خصوصی زبان آموزان پیشرو می باشد.در کلاس های عمومی بدلیل وقت کم و تعداد زیاد افراد،فرصت کافی برای یادگیری و تمرین وجود ندارد و تا حد زیادی از کیفیت کلاس ها کم می شود و بهترین راه برای حل این مشکل حضور در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی می باشد.همچنین ما مدرسین خود را به منزل و محل کار شما اعزام می کنیم و شما می توانید در منزل یا محل کارتان در کمال آرامش و بدون نیاز به رفت و آمد آموزش زبان اسپانیایی را فراگیرید.موسسه زبان آموزان پیشرو بهترین مرکز تدریس خصوصی زبان اسپانیایی با جدیدترین متدهای آموزشی زبان در دنیا می باشد.

کادر آموزشی و دفتری این موسسه این اطمینان را میدهد که شما را در جهت یادگیری زبان مورد نظرتان با بهترین کیفیت آموزش و مناسبترین شهریه در کوتاهترین زمان یاری نماید .

ترجمه جلسات تجاری و اداری در محل کار شما
حضور در کارخانجات برای امر ترجمه
معرفی نیروی مترجم در نمایشگاه های بین المللی بین دو کشور و تأمین نیروی مجرب برای گشت سیاحتی و تاریخی پایتخت ، یزد ، اصفهان و شیراز

آموزش خصوصی زبان اسپانیایی تدریس خصوصی زبان اسپانیایی  آموزش خصوصی زبان اسپانیایی  تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

در دوره های خصوصی زبان اسپانیایی این موسسه علاوه بر رفرنسی که استاد ارائه میدهد در کنار آن از سری کتابهای Suena که براساس جدیدترین متد آموزشی زبان اسپانیایی تالیف شده نیز استفاده میگردد .

منتشرشده در تدریس زبان

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428