آزمون تافل

آموزش زبان

می خواهید زبان ژاپنی یاد بگیرید؟

خوش آمدید yokoso . خیلی ها می گویند که زبان ژاپنی برای یادگیری سخت است، یک نوع کاراکتر ندارد بلکه 4 نوع دارد ،هیراگانا، کاتاکانا، کانجی و رامجی. ما هم می گوییم راحت است، در حقیقت یادگیری یک زبان خارجی جدید همیشه راحت نیست. ولی اگر علاقه داشته باشید ، یک راهی را برای یادگیریش پیدا می کنید.

بزرگترین دلایلی که باید یادگیری زبان ژاپنی را شروع کنید

آیا تصمیم به یادگیری زبان ژاپنی دارید؟ ولی نمی دانید به چه دردی می خورد؟ علاوه بر این دلیل که همه باید یک زبان جدید را یاد بگیرند ،در اینجا پنج دلیل که زبان ژاپنی می تواند بهترین گزینه برایتان باشد را آورده ایم.

می خواهید زبان ژاپنی یاد بگیرید؟

1-ژاپن دومین اقتصاد بزرگ دنیا را دارد

ژاپن یک کشور پر رونق است که رشد تولید ناخالص آن  4.9 تریلیون در سال 2005 بوده ،شرکت های پیشرو ژاپنی یکی از بزرگترین و کارآمد ترین شرکت های شناخته شده در جهان هستند. نام های آشنا مانند سونی، توشیبا، سانوی، کاسیو، کانن، مینولتا، هوندا، تویوتا، میتسوبیشی و بسیاری دیگر در بازارهای مختلف در بخش های مختلف نفوذ کرده اند.

حالا چه شما در زمینه تجاری ، مهندسی،تولید، تحقیق و توسعه، اقتصاد یا سیاست کار کنید یا دارید برای ژاپن کار میکنید یا دارید با آن رقابت میکنید

2- بلد بودن زبان ژاپنی برای شما امتیاز تجاری محسوب می شود

مصرف کنندگان ژاپنی هر ساله100 ها بیلیون دلار برای خرید کالاهایی همچون غذا، لباس، مسافرت، تفریح خرج می کنند.در یک خانوار معمول بیش از 100000 دلار پس انداز می شود و درآمد ماهانه ای که خرج هم می شود 3800 دلار است. با وجود تمام این پولهایی که خرج می شود، هیچ جای تعجبی نیست اگر آمریکا بیشترین خدمات را از خارج کشور به ژاپن صادر می کند. در سال 2004 ، میزان صادرات به ژاپن از ایالت متحده 54 بیلیون دلار بود ، همچنین شرکت های آمریکایی شعباتی در ژاپن دارند

اینکه بتوانید با یک مشتری بالقوه به زبان خودش ارتباط برقرار کنید ،کلید موفقیت تجارت شماست. به علاوه وقتی زبان ژاپنی یاد می گیرید نه تنها که در آن زبان تبحر می یابید ،بلکه یک درک عمیقی به فرهنگ آن کشور هم دارید. اخلاق کاری ژاپنی ها را می فهمید ، و می فهمید که چه  فرهنگی برای معاملات نباید به کاربرده بشود.

3-ژاپنی دریچه ای به فرهنگ و زبان آسیایی است.

همانطوری که در تاریخ آمده،ژاپن تحت تاثیر تمدن بزرگ آسیایی ها است؛ هند،چین و کره .البته که فرهنگ این کشورهای آسیایی متفاوت است ، فرهنگهای آسیایی شباهتهایی دارد که با فرهنگ های غربی فرق می کند . بنابراین مطالعه زبان ژاپنی می تواند نگرش شما را به ارزش های دیگر کشورهای آسیایی که با ژاپنی ها مشترک اند، باز کند، مثل عقاید ، مذهب ، اخلاقیات و .. یادگیری یک فرهنگ جدید باعث می شود دیدشما گسترده تر بشود.

4-کسانی که به زبان ژاپنی حرف می زنند، سومین گروه زبانی بزرگ در اینترنت هستند

بیشترین جامعه زبانی بزرگ در اینرنت را بعد از انگلیسی و چیینی ، ژاپنی تشکیل می دهد . 88 میلیون جمعیت ژاپنی زبان یا 9.6% جمعیت آنلاین ژاپنی زبان. دانستن زبان ژاپنی می تواند شما را با مردمان آن کشور آشنا کند

5-ژاپنی ها مبتکر هستند

این موضوع را در نظر داشته باشید که ژاپن یک جزیره جدا شده است که پر ازجمعیت است و از لحاظ منابع طبیعی فقیر است. این است که ژاپن روی ابداع و دانشهای علمی اش متمرکز شده نه تنها در اقتصاد بلکه در زمینه های زیست شناختی. آنها بزرگترین رهبران تکنولوژی در زمینه های سانه های نوری، تولید نیمه هادی، رباتیک صنعتی و فرایندهای تخمیر شناخته می شده اند . ژاپنیان بزرگترین کاربران ثبت اختراع را دارند حدود 420000 کاربر درسال.

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ژاپنی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منبع: http://www.vistawide.com/japanese/why_japanese.htm

چه زبانی را یاد بگیریم؟

اگر نمی دانید چه زبانی را یاد بگیرید ، اینجا یکسری فاکتورها را ما آورده ایم که باید در هنگام انتخاب یک زبان برای یادگیری در نظر داشته باشید

چه زبانی را یاد بگیریم؟

در دسترس بودن زبان

آیا در منطقه ی سکونت شما کلاسی برای تدریس آن زبان خارجی وجود دارد ؟ برای زبان های مشهور ، مثل فرانسوی، اسپانیایی ، آلمانی عموما مشکلی نیست ، ولی برای زبان هایی که کمتر یاد گرفته می شود ، آیا کلاسی وجود دارد.

کارایی زبان

اگر شما به دنبال یادگیری زبانی هستید که در بسیاری از کشورها صحبت می شود و تعداد افرادی که به آن زبان صحبت می کنند زیاد است ، چیزهایی که می توانید انتخاب کنید زبان انگلیسی،زبان فرانسوی، زبان اسپانیایی، زبان روسی، زبان عربی، زبان چینی، زبان آلمانی، زبان ژاپنی، زبان پرتغالی، زبان هندی/اردو است.

در لیست زیر تعداد افرادی که به آن زبان صحبت می کنند ، جمعیت آن کشور که در آنجا، آن زبان صحبت می شود ، کاربرد زبان در مقیاس بین المللی ، قدرت اقتصادی آن کشور که زبان در آن رایج است و جایگاه اجتماعی و ادبی زبان آورده شده

زبانهایی که بیش از همه ی زبان ها رایج است و صحبت می شود

زبان

زبان مادری

انتخاب به عنوان زبان دوم

جمعیت صحبت کنندگان آن زبان

چینی ماندارین

850 میلیون

180 میلیون

1030   میلیون

انگلیسی

340 میلیون

510 میلیون

840 میلیون

عربی

240 میلیون

250   میلیون

490 میلیون

اسپانیایی

400 میلیون

90 میلیون

490 میلیون

هندی

260 میلیون

120 میلیون

380 میلیون

روسی

150 میلیون

110 میلیون

260 میلیون

پرتغالی

215 ر

35 میلیون

250 میلیون

فرانسوی

80 میلیون

140 میلیون

220 میلیون

بنگالی

190 میلیون

20 میلیون

210   میلیون

اندونزیایی/مالایی

60 میلیون

140 میلیون

200 میلیون

اردو

64 میلیون

94 میلیون

160 میلیون

ژاپنی

130 میلیون

11.500

130.011.500

آلمانی

78 میلیون

8 میلیون

86 میلیون

جاوایی

84 میلیون

84 میلیون

تلوگویی

74 میلیون

5 میلیون

79 میلیون

تامیل

69 میلیون

8 میلیون

77 میلیون

کره ای

77 میلیون

-

77 میلیون

ترکی

71 میلیون

0.3   میلیون

71.3

درجه سختی زبان

هر زبانی چالشهای خاص خودش را دارد.ممکن است یک زبان ساختار نوشتاری پیچیده ، تلفظهای غیر معمول ، یا فونتیک های(صدا و آواهای) پیچیده داشته باشد . به طور کلی هر چه زبان دومی که برای یادگیری انتخاب می کنید از زبان مادری بیشتر فاصله داشته باشد یادگیریش سخت تر است.

برای انگلیسی زبانان ساده ترین زبان برای یادگیری احتمالا یکی از زبانهای:ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی، هلندی، آفریقایی،آلمانی،پرتغالی، رومانیایی، نروژی، سوئدی، دانمارکی است.

زبان های عربی ، کره ای ، ژاپنی وچینی سخت ترین زبان ها برای افراد انگلیسی زبان است . یادگیری خواندن ونوشتن ژاپنی و چینی واقعا چالش برانگیز است.

یادگیری زبان برای کار

اگر شما می خواهید یک زبانی را یاد بگیرید که به درد آینده شغلی و جایگاه کاریتان بخورد پس یکی از زبان های زیر را انتخاب کنید. لیست زیر به شما میگوید که طبق آگهی های منتشر شده در سایت های کاریابی کدام زبان ها بیشتر مورد نیاز است .

آفریقا:زبان انگلیسی، فرانسوی، سواحیلی،عربی، پرتغالی

آمریکا:انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی،فرانسوی، ژاپنی

قاره آسیا: انگلیسی، ژاپنی، ماندارین، کانتونی،کره ای، مالایی/ اندونزی، اسپانیایی، پرتغالی

اروپای غربی: انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، هلندی، فلانی، دانمارکی، سوئدی، نروژی، پرتغالی، فنلاندی، یونانی، ولز، روسی، ژاپنی، ماندارین، عربی.

انگلستان: انگلیسی، آلمانی، عربی، فرانسوی، هلندی، اسپانیایی، ژاپنی، روسی، ایتالیایی، ماندارین چینی.

شما عزیزان می توانید جهت تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان های با موسسه زبان آموزان پیشرو،مرکز تدریس خصوصی زبان های خارجی در ارتباط باشید.

منبع: http://www.omniglot.com/language/which.htm

چه زبان هایی در دنیا از همه بیشتر صحبت می شوند؟

اینکه بخواهید تعیین کنید چه زبانی بیشتر از همه در دنیا صحبت می شود کار سختی است، حتی نمی توانید تصور کنید چقدر سخت است.شاید خیلی مطمئن بگویید که انگلیسی و اسپانیایی و عربی جزو ده زبانی هستند که از همه بیشتر در دنیا صحبت می شوند. ولی کمی جای تعجب هم وجود دارد اگر بفهمید بنگلادشی هم جز ده زبانی است که از همه بیشتر در دنیا صحبت می شود.

چه زبان هایی در دنیا از همه بیشتر صحبت می شوند؟

1- زبان چینی

آمارها متفاوت است – 1.2 بیلیون نفرزبان مادریشان چینی است که تفریبا 1 میلیارد نفرشان ماندارین حرف می زنند. اگر دنبال یادگیری زبان خارجی ای هستید که از هر 6 نفر در جهان یک نفر آن را صحبت می کند،پس دنبال یادگیری زبان چینی باشید. یک زبان آهنگین و تصویری که خیلی شما را مشغول خواهد کرد.

2- زبان اسپانیایی

اگر فقط به افرادی که زبان مادریشان اسپانیایی است نگاهی بیاندازیم ، اسپانیایی ها 400میلیون نفرازانگلیسی ها بیشترهستند. اگر دنبال یادگیری زبان خارجی ای هستید که یک دریچه متفاوت از دنیا را به شما نشان بدهد ، بدون شکدنبال یادگیری زبان اسپانیایی بروید این زبان در مرکز و جنوب آمریکا ، اسپانیا و بخش های بزرگی از ایالت متحده آمریکا صحبت می شود.

3- زبان انگلیسی

360 میلیون نفرزبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند. نیم بیلیون نفر به عنوان زبان دوم آن را صحبت می کنند.این نشان می دهد که زبان انگلیسی در کسب و کار و مسافرت و روابط بین الملل موفقیت قابل توجهی کسب کرده. و یکی دیگر از دلایل اینکه به یادگیری زبان انگلیسی پرداخته می شود این است که نسبتا آسان است( به خصوص در مقابل زبان چینی) به همین خاطر زبان انگلیسی فراگیر است.

4- زبان هندی

هند 23 زبان رسمی دارد که هندی اردو از همه بیشتر صحبت میشود.البته کلا این زبان هندوستانی نامیده می شود و با دو گویش مختلف. بیشتر در شمال هند و بخش هایی از پاکستان صحبت می شود که اردو بیشترتن فارسی دارد.در مورد نقش آموزش و پرورش به زبان هندی به جای انگلیسی در ایالت های جنوبی هندوستان بحث بالا گرفت که هندی به عنوان زبان اصلی ارتباطات و آموزش و پرورش بهکار برود که این استراتژیبا مقاومت رو به رو شد.

5- زبان عربی

آمارجدید نشان می دهد که 250 میلیون نفر در دنیا به زبان عربی صحبت می کنند.زبان عربی هم مثل زبان چینی گویشهای مختلفی دارد ولی به خاطر راحتی در یک گروه زبانی طبقه بندی می شوند. نوشتار عربی شبیه قرآن است.

6- زبان پرتغالی

این زبان تاحد زیادی مرهون گذشته استعماری خودش است.که درقرن15م بازرگانان پرتغالی با فتح آمریکا ،آفریقا و آسیا آن را گسترش دادند .امروزه 215میلیون نفر زبان مادریشان پرتغالی است در کشورهایی مانند برزیل ،گوا ، آنگولا،موزامبیک،کیپورد، .... است.

7- زبان بنگلادش

قبول کنید ، شاید انتظار نداشتید که زبان بنگالی تو این لیست باشد.170 میلیون نفر بنگلادشی زبان داریم و پیش بینی شده در قرن بعدی جمعیت آنان دو برابر می شوددر حالیکه 15%از مساحت بنگلادش بخاطر افزایش حجم آب ناپدید می شود.

8- زبان روسیه ای

170 میلیون نفر زبان مادریشان روسیاست. به خاطر نوع خطش ودستورزبان مرموزش این زبان دوست داشتنی است و ششمین زبان گفتاری در سازمان ملل متحد است.

9- زبان ژاپنی

تقریبا 130 میلیوننفر زبان مادریشان ژاپنی است که همه در ژاپن زندگی می کنند و بقیه در فیلیپین ،برزیل . زبان ژاپنی دو نوع سیستم نوشتاری دارد و از کاراکترهای چینی هم استفاده می کند.

10- پنجایی / لاهدای

100 میلیون نفر زبان پنجایی رو بعنوان زبان مادری استفاده می کنند.آلمانی ها سالها پیش این زبان رو رها کردند و در حال حاضر در مناطق بزرگ هند و پاکستان صحبت می شود

و در آخر اینکه شما عزیزان جهت یادگیری و تدریس خصوصی زبان های خارجی می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید.

منبع: https://www.babbel.com/en/magazine/the-10-most-spoken-languages-in-the-world

یادگیری زبان ایتالیایی

حدود 21 میلیون نفر در دنیا زبان ایتالیایی را به عنوان زبان دوم صحبت می کندد ، که بدین صورت کل افراد ایتالیایی زبان 85 میلیون نفر می شوند . اگرچه که 17 میلیون آمریکایی معتقدند که اجدادشان ایتالیایی بوده اند اما فقط 1 میلیون از آن ها می توانند به خوبی ایتالیایی حرف بزنند. با این علاقه شدید آمریکایی ها به اجدادشان اصلا تعجب آور نیست که بدانید ایتالیایی زبان چهارمی است که در دانشگاه هایشان تدریس می شوند و ثبت نام در آن بیش از متقاضیان آلمانی و فرانسوی است.

تعداد زبان آموزان ایتالیایی در 10 سال اخیر رشد 40% داشته است

یادگیری زبان ایتالیایی

چرا باید زبان ایتالیایی را یاد بگیریم؟

آیا واقعا تصمیم دارید که یک زبان خارجی را یاد بگیرید ولی نمی دانید کدام زبان را ؟ شما نمی دانید یادگیری هر زبانی چقدر برای شما مزیت خواهد داشت ، در اینجا دلایلی که باید زبان ایتالیایی را یاد بگیرید برایتان آورده شده است.

دلیل اول برای یادگیری زبان ایتالیایی این است که شما از روز اول قادر به صحبت کردن خواهید بود

اگر شما زبان انگلیسی را مسلط باشید ، لغات زیادی بین زبان ایتالیایی با انگلیسی مشترک است . تقریبا 30% لغت های انگلیسی ریشه لاتین دارند ، و زبان ایتالیایی نزدیکترین زبان به رومیان است. این شاید برای بقیه زبان ها که پایه رومی دارد هم باشد ، ولی زبان ایتالیایی به خاطر تلفظ راحتش از بقیه ی زبان ها پیشی می گیرد. تلفظ این زبان به راحتی از روی نوشتار قابل بیان است ، که این برای زبان آموزان مبتدی ایتالیایی خیلی مزیت محسوب می شود. به علاوه ، افعال در زبان ایتالیایی کمی شبیه ساختار آن در زبان انگلیسی است.

دلیل دوم برای یادگیری زبان ایتالیایی این است شما در مورد زبانی که خودتان صحبت می کنید بیشتر می فهمید

وقتی شما یک زبان خارجی دیگر یاد می گیرید ، شما بدون غرض می توانید به طورباور نکردنی ای راجع به زبان مادری خودتان بیشتر بیاموزید. این در یادگیری هر نوع زبان خارجی ای مصداق دارد

یادگیری زبان ایتالیایی واقعا برای زمینه های کاری خوب است . ایتالیا از لحاظ هنری، دکوراسیون داخلی ، مد ، طراحی گرافیکی ، رباتیک ، وسایل حمل و نقل و .... در دنیا حرف اول را می زند بیش از 60% گنجینه های هنری در ایتالیا یافت شده .

زبان ایتالیایی یکی از زیبا ترین زبانهایی صحبت شده در جهان است .

بیشترین تعداد لغت برای توصیف یک غذا در زبان ایتالیایی وجود دارد

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منبع: https://www.babbel.com/en/magazine/top-5-reasons-to-learn-italian

یادگیری زبان روسی

آیا می دانید بیش از نیمی از افراد کره ی زمین دوزبانه هستند. یادگیری زبان روسی فقط این نیست که یک مشت کلمه و فعل یاد بگیرید.بلکه دریچه ای برای ارتباطبا 280 میلیون روسی زبان در دنیاست که 120 میلیون نفر به یادگیری زبان روسی به عنوان زبان دوم اقدام کردند.

اگر می خواهید زبان روسی یاد بگیرید، باید به شما بگوییم که جای درستی را انتخاب کردید!

یادگیری زبان روسی

آیا می خواهید به یادگیری زبان روسی بپردازید چون می خواهید به آنجا سفر کنید ؟ یا قصد کار و ادامه تحصیل در روسیه دارید. دلایلی زیادی وجود دارد که افراد دوست دارند روسی حرف بزنند. حالا به شما می گوییم که چرا تلاشتان برای یادگیری زبان روسی ارزش دارد . در دوره های اول کلاس ، ما به شما الفبای روسی را یاد می دهیم. لغات زیادی در زبان روسی وجود دارد که با انگلیسی مشترک است ولی ظاهرش فرق می کند. برخلاف زبان انگلیسی ، الفبای روسی یک حرف برای هر صدا دارد. خیلی ها فکر می کنند یادگیری گرامر روسی سخت و پیچیده است. یادگیری گرامر روسی سخت تر از گرامر زبان های دیگر مثل فرانسوی و آلمانی نیست.

چرا یادگیری زبان روسی راحت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. سعی کنید هر روز یک مقدار کم زمان بگذارید. حتی زمانی به اندازه یادآوری یک یا دو لغت در روز.

همین که شما الفبای روسی را یاد میگیرید ، می توانید تقریبا تمام لغات را درست تلفظ کنید. تلفظ زبان روسی تقریبا از نوع نوشتارش واضح است.

زبان روسی جمله بندی اش به اندازه زبان انگلیسی پیچیده نیست. شما به طور معمول می توانید با چند کلمه دقیقا بگویید که چه می خواهید.مثلا شما در انگلیسی برای اینکه مودبانه یه چیزی و درخواست کنید می گویید CAN YOU PLEASE PASS METHE SALT ولی در زبان روسی کافی است بگویید GIVE SALT PLEASE . حرف زدن به شکل مستقیم شاید به نظرانگلیسی زبانان عجیب بیاید ولی یک چیز طبیعی است . این که کلمات کمتری در مکالمه استغاده بشود، همچنین باعث میشود که شنیدن زبان روسی و فهم آن راحت تر بشود

روسی قاعده های فعلی کمتری هم نسبت به زبان انگلیسی دارد.

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

خلاصه از http://www.russianlessons.net/lessons/getting_started.php

آیا یادگیری زبان اسپانیایی راحت است؟

یادگیری زبان اسپانیایی

زبان خارجی این نیست که شما یکسری لغت و قواعد یاد بگیرید و آن ها را کنار هم بچینید، یک دنیای تازه ی است. اسپانیایی صحبت کردن به شما توانایی صحبت در بیش از 410 میلیون اسپانیایی زبان از مکزیک گرفته تا آرژانتین و اسپانیا و بخش هایی از آمریکا را می دهد. در حقیقت بعد از مکزیک، آمریکا بیشترین جمعیت اسپانیایی زبان روی زمین را دارد ( بله، حتی بیشتر از خود اسپانیا). پس یادگیری زبان اسپانیایی می تواند خیلی به درد بخور باشد هر جایی در شرق آمریکا ، فلوریدا و ...

یادگیری زبان اسپانیایی برای کسانی که زبان انگلیسی را مسلط اند، بسیار ساده است.درست است که گرامر و ساختار جملات با آنچه در زبان انگلیسی هست متفاوت است. ولی تقریبا شبیه هم است. چون هر دو زبان ریشه لاتین دارند ،همچنین هزاران لغت در این دو زبان تلفظ یکسان و معانی یکسان دارد.

مثلا این جمله ی اسپانیایی را در نظر بگیرید: El restaurante antiguo está cerca del museo de arte. کلمه resturant,museum,art در این دو زبان یکسان است. حالا واژه ی cerca را ببینید شبیه واژه لاتین circa است و antiguo شبیه antique است. اگر همه را در کنار هم بگذاریم به انگلیسی می شود the old resturant is near the art museum

نه تنها اینکه یادگیری زبان اسپانیایی درکش راحت و ساده است ، فهم آن باعث می شود که بتوانید بقیه زبان های رومانیایی مثل فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی را هم بفهمید

آیا یادگیری زبان اسپانیایی راحت است؟

مزایای یادگیری زبان اسپانیایی

اینکه در مکالماتتان یک مقدار اسپانیایی بدانید از چند جهت خوب است:

در تجارت: اینکه چند زبان بلد باشید نه تنها رزومه شما را بهتر می کند بلکه می تواند حیطه ی کاری شما هم عوض کند. به عنوان سومین زبانی که از همه بیشتر روی زمین صحبت می شود ، دانستن کمی اسپانیایی برای هر کسی که تجارت می کند خیلی خوب است.

مسافرت

زندگی در خارج از کشور

تمرین ذهنی- حتی در سنین بالا یادگیری زبان خارجی جدید کمک می کند مغز شما فعال تر بشود.چرا که یادگیری زبان جدید باعث ایجاد پیوندهای جدیدی میان نورون هایتان می شود، هر چه پیوندهای نورونی مغز بیشتر باشد قدرت حل مساله در شما بیشتر می گردد

راه های یادگیری زبان اسپانیایی

حدود 90 میلیون از افراد در جهان زبان اسپانیایی را به عنوان زبان دوم خود یاد گرفته اند، که به طور کلی اسپانیایی زبان ها 500 میلیون نفر شده اند.

یادگیری زبان اسپانیایی در کلاس

که یکی از روش های سنتی و مرسوم است

یادگیری زبان اسپانیایی در کلاسهای خصوصی

این روش یادگیری چون دو به دو است فرصت بیشتری را به فرد برای مکالمه می دهد. در مقایسه با کلاس که معلم باید حواسش به همه ی دانش آموزانش باشد.

سی دی های آموزشی

برای کسانی که وقتشان کم است و می خواهند در ماشین با یک زبان دیگری در تعامل باشند

کلاسهای آنلاین یادگیری زبان اسپانیایی

یادگیری آنلاین هم برای کسانی که بودجه و زمان محدود دارند مناسب است.

همچنین شما عزیزان جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی می توانید با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

خلاصه از https://www.babbel.com/learn-spanish

چطور یک زبان خارجی را راحت تر یاد بگیریم

نکات و ترفندهایی برای یادگیری هر گونه زبان خارجی

 • باید بدانید برای چه می خواهید یک زبان جدید یاد بگیرید:

شاید این به نظرتان عجیب بیاید ، ولی اگر یک دلیل خوب برای یادگیری زبان نداشته باشید ، به احتمال کم انگیزه یتان در طولانی مدت کم می شود .

 • یک پارتنر پیدا کنید:

مثلا می توانید با خواهر یا برادرتان یا همسرتان شروع به یادگیری یک زبان جدید بکنید . به این شکل انگیزه شما برای یادگیری زبان جدید بیشتر می شود و تلاشتان برای یادگیری نیز بیشتر می شود.

 • با خودتان حرف بزنید:

وقتی هیچ کسی وجود ندارد که شما با او صحبت کنید ،چه اشکالی دارد با خودتان به زبان جدیدی که یاد گرفته اید صحبت کنید. این یک تمرین فوق العاده است.باعث می شود کلمات و عبارت جدید در ذهنتان باقی بماند و به شما اعتماد به نفس این را بدهد که با کس دیگری صحبت کنید.

چطور یک زبان خارجی را راحت تر یاد بگیریم

 • با زبان جدید کیف کنید

از زبان جدید به هر نحوی که شده خلاقانه استفاده کنید. مثلا می توانید آهنگ گوش کنید، با هر کسی که میتوانید به آن زبان صحبت کنید،اشکال خنده دار برای آن لغات بکشید

 • درست مثل یک بچه عمل کنید

نه اینکه بخواهید اوقات تلخی بکنید یا وقتی به رستوران می روید غذا رویسرتان بریزید ، ولی به روشی یاد بگیرید که کودکان هم یاد می گیرند.اینکه کودکان ذاتا از بزرگسالان قدرت یادگیری بهتری دارند یک خیال و تصور عمومی است. هیچ ارتباط مستقیمی بین سن و قدرت یادگیری وجود ندارد. رمز اینکه چرا کودکان به سرعت یاد می گیرند برای مثال این است که آن ها از تلفظ غلط کلمات نمی ترسند ناخودآگاه آن را در بازیهایشان به زبان می آورند

ما با اشتباه کردن است که یاد می گیریم. این را بدانید هنگام یادگیری زبان جدید شما هیچ چیز راجع به آن زبان نمی دانید پس اگر اشتباه یک چیز را بگویید تابلو نمی شود آزادانه حرف بزنید.

 • حیطه ی راحتیتان را وسعت ببخشید

اینکه اشتباه صحبت کنید شاید شما را خجالت زده بکند . ولی تنها راه پیشرفت در یادگیری زبان خارجی همین است.مهم نیست که چقدر زبان تا الان یاد گرفته اید، شما تا خودتان را در شرایط صحبت کردن قرار ندهید چیزی نمی آموزید: با خارجیها صحبت کنید، غذا سفارش دهید، آدرس بپرسید ،هرچه بیشتر تلاش کنید ، راحت ترخواهید بود

اوایل ممکن است یک مقدار برایتان تلفظ، گرامرو... سخت باشد.

چطور یک زبان خارجی را راحت تر یاد بگیریم

 • گوش کنید

باید یاد بگیرید که قبل از حرف زدن خوب گوش کنید.هرزبانی راکه برای اولین بار بشنوید خیلی عجیب به نظر می رسد، ولی هر چه بیشتر آن زبان را بشنوید با آن بیشتر آشنا میشوید.

شاید بگویید که نمی توانید آن واژه ها را تلفظ کنید ولی می توانید فقط باید به آن عادت کنید.برای هر صدایی یک قسمت به خصوصی ازگلو و زبان استفاده می شود.

 • به حرف زدن بقیه توجه کنید

زبان های مختلف قسمت های مختلفی از زبان و لب و گلو شما را درگیر می کنند و تلفظ بیشتر یک کار فیزیکی است تا ذهنی

شاید نگاه کردن فیلم های خارجی تمرین خوبی برای یادگیری تلفظ واژگان خارجی باشد

 • در آن غرق شوید

مهم نیست که از چه ابزاری برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنید فقط هر روز درگیر آن باشید. بهترین راهکار برای حرف زدن به یک زبان خارجی مکالمه دو طرفه است . اصلا نگران نباشید اگر شما به زبان مادری یک شخص دیگری ضعیف صحبت کنید آن ها اذیت نمی شوند. کافی است به آن ها بگویید که دارید یاد می گیرید و تمرین می کنید آن ها هم صبوری می کنند.

مطمئن باشید در مسافرت های خارجیتان وقتی می بینید که می توانید با بقیه ارتباط برقرار کنید خیلی از نتیجه تلاشتان خوشحال می شوید.

همچنین ما تدریس خصوصی زبان را جهت یادگیری زبان به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم که در این جهت می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با موسسه زبان آموزان پیشرو در ارتباط باشید

منبع: https://www.babbel.com/en/magazine/10-tips-from-an-expert

تاثیرات یادگیری زبان خارجی بر زندگی فردی

کیفیت زندگی فردی ما کاملا بستگی به انتخاب ها و فعالیت هایی دارد که در گذر زمان انجام می دهیم. هر انسانی با در نظر گرفتن اهداف خود می تواند تغییرات مثبتی را در زندگی اش به وجود آورد و آینده ی خود را بسازد. امروزه با به وجود آمدن تغییرات بسیار زیاد در شیوه ی زندگی و ارتباط مردم جهان با یکدیگر، یادگیری زبان خارجی می تواند یکی از بهترین انتخاب هایی باشد که پیش روی هر انسانی است.

شاید برخی به این یادگیری تنها به چشم یک فعالیت ساده و یا سرگرمی نگاه کنند اما کسانی نیز هستند که بر اساس اهداف خود برای وقتی که در اختیار دارند، برنامه ریزی کرده و سعی می کنند به بهترین شیوه آن را سپری نمایند. در هر سن و سالی، یادگیری زبان خارجی می تواند موجب به وجود آمدن تغییرات مثبت در طرز فکر و نوع دیدگاه هر فرد به زندگی و همچنین فراهم شدن موقعیت های بهتر شود؛ بنابراین اگر به فکر ادامه ی تحصیل در دانشگاه های خارجی، پیدا کردن شغل بهتر در ایران و همچنین در سایر کشورها، کار و تجارت بین المللی و یا تفریح و سفر هستید، بهتر است که حداقل یک زبان خارجی علاوه بر زبان مادری خودتان بیاموزید.

همیشه این گونه است که آن چه ظاهرا امروز به کار نمی آید، در آینده یکی از ضروریات زندگی ما خواهد شد؛ شاید اکنون به ضرورت یادگیری یک زبان جدید توسط خودتان یا فرزندانتان آگاه نباشید اما شک نداشته باشید که در مراحل بعدی زندگیتان فواید و مزایای تسلط به زبان خارجی را مشاهده خواهید کرد. توصیه ی موسسه زبان آموزان پیشرو به عنوان یکی از قوی ترین مراکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها به تمامی افراد این است که تنبلی را کنار بگذارند و برای یادگیری زبان خارجی جدید برنامه ریزی کنند، همچنین می توانید به صورت ماهیانه بودجه ای را به عنوان پس انداز برای این کار در نظر گرفته و کنار بگذارید؛ بدون شک ارزشش را خواهد داشت و به مرور زبان تاثیرات این آموزش و تسلط به زبان دیگر را در زندگی خودتان مشاهده خواهید کرد.

تاثیرات یادگیری زبان خارجی بر زندگی فردی

فواید یادگیری زبان های خارجی

 • ورزش ذهنی : زمانی که سعی می کنید مطالب جدید را یاد بگیرید و از ذهن خود بازیابی نمایید، در واقع این کار همانند یک تمرین ورزشی موجب می شود تا حافظه ی شما تقویت شود و همچنین هوشیارانه تر و با تمرکز بیشتری بتوانید مطالب جدید تر را بیاموزید؛ پس آموزش زبان جدید موجب افزایش حافظه، افزایش قدرت یادگیری، تمرکز حواس و افزایش قدرت بازیابی اطلاعات از ذهن شما خواهد شد.
 • افزایش اعتماد به نفس: با آموزش زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها مثل فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، هلندی، ترکیه ای و ... می توانید در موقعیت های گوناگون از مهارت خودتان استفاده کنید. برای مثال تصور کنید که روزی به این کشورها سفر کردید یا خواستید با یک شخص خارجی صحبت کنید، قطعا به هر میزان به زبان مادری وی مسلط باشید، خیلی بهتر است که هیچ ندانید و برقراری ارتباط با آدم ها برایتان سخت باشد.
 • بهبود مهارت شنیدن: یکی از مهم ترین کارهایی که باید در خصوص یادگیری زبان های خارجی انجام دهید، این است که بتوانید خوب گوش دهید. مهارت خوب شنیدن و درست شنیدن در بسیاری دیگر از موقعیت های زندگی برای شما سودمند خواهد بود پس با تمرکز بر آموزش زبان جدید تسلط خودتان را بر این مهارت افزایش دهید.
 • تاثیر مثبت در تحصیلات و افزایش اطلاعات عمومی : اگر شما دانشجو باشید قطعا یادگیری زبان جدیدی به جز زبان مادریتان می تواند به شما کمک های بسیاری کند. بسیاری از منابع دروس دانشگاهی به زبان انگلیسی نوشته شده اند و تسلط به انگلیسی برای یک دانشجو واقعا ضروری است، به علاوه هر زبان دیگری را هم که بدانید، خواهید توانست به راحتی کتاب ها و سایت های مختلف اینترنتی را مطالعه کنید و به اطلاعات خودتان بیفزایید.
 • افزایش فرصت های شغلی : تسلط به زبان های خارجی می تواند یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در رزومه ی کاریتان باشد. مهارت و توانایی صحبت کردن و یا مکاتبه کردن به سایر زبان های مهم دنیا یکی از شروط اولیه ی استخدام در سازمان و شرکت های مهم می باشد. توجه داشته باشید که با یادگیری زبان خارجی، فرصت های شغلی بیشتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت و حتی در بسیاری از موارد موجب متمایز شدن شما از بین افراد مختلفی خواهد شد که برای استخدام مراجعه کرده اند.

یادگیری زبان خارجی در دوره های تدریس خصوصی موسسه زبان آموزان پیشرو

اگر می خواهید زبان مورد علاقه ی خودتان را در یک دوره ی آموزشی به صرفه و مناسب از لحاظ زمانی و اقتصادی سپری نمایید، موسسه زبان آموزان پیشرو آماده ی ارائه ی خدمات آموزشی در قالب کلاس های تدریس خصوصی زبان در تهران، کرج و توابع می باشد. در این دوره ها مدرس به منزل یا محل کار شما اعزام می شود و به این صورت در وقت شما صرفه جویی خواهد شد. البته این کلاس ها قابلیت برگزاری در محیط آموزشگاه را نیز خواهند داشت و اگر تمایل داشته باشید، می توانید از آن ها برخوردار شوید.

صفحه1 از5

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی موسسه :

خیابان ولیعصر نبش خیابان فاطمی - ساختمان شماره یک - طبقه 6 - واحد 69

تلفن تماس :

شمال تهران     22640510 - 22640484

غرب تهران     88020281 - 44464532

شرق تهران     77603050

مرکز تهران     66477143

تمام نقاط تهران     88001027 - 88330526 - 88633847 -  88330693 - 88338286 - 88973758 - 88973759

پاسخگویی از 8 صبح تا 11 شب و روزهای تعطیل     09192392665 - 09124202428